Marca: Mariano ukázal, že si zaslouží oblékat dres s číslem 7

Čas 20. 09. 2018, 14:50 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Mariano
Mariano

První gól hned v prvním utkání. Sen, který se stal skutečností při Marianově debutu na Santiago Bernabéu během středečního večera.

Zaplněné Santiago Bernabéu mu připravilo vřelé přivítání, Mariano se mu odvděčil vymetením pavučin v brance, kterou hájil Robin Olsen.

Byl to jeden z těch momentů, které by jistě patřily Cristianovi Ronaldovi, když ještě byl hráčem Los Blancos a nosil sedmičku na zádech.

Při svém debutu Mariano ukázal, že si zaslouží číslo, které pro všechny Madridisty má zvláštní význam.

Jsem velmi šťastný, že jsem vstřelil branku při svém debutu, a pomohl tak týmu k prvnímu vítězství v Lize mistrů“, zářil po utkání štěstím Mariano.

Od okamžiku, kdy vkročil na trávník Santiaga Bernabéu, bylo vidět, že je Mariano velmi hladový, a že touží po tom, aby před diváky udělal dobrý dojem. Ti pro změnu byli natěšení na to, co po svém návratu předvede.

Vždy jsem chtěl být v tomhle týmu, dávat za něj góly a pomáhat mu k titulům. Trenér mi řekl, abych s podobným nasazením pokračoval a nezvolnil.

Mariano má navíc úžasnou minutáž, pokud jde o střílení branek. Momentálně mu na jednu branku za Real Madrid stačí odehrát 54 minut. Včera pobyl na hřišti zhruba 15 minut, a tak podstatně snížil dosavadní bilanci jedné branky za 60 minut.

Je hladový, motivovaný a odhodlaný pomoci týmu vyhrávat tituly.

Můj osobní cíl pro tuto sezónu? Ten mám společný se zbytkem týmu. Chci vyhrát Ligu mistrů i všechny další možné trofeje.

V Realu Madrid máme všichni velkou zodpovědnost, protože nastupujeme za největší klub na světě. Všem výzvám musíme čelit s nadšením.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!