Julen Lopetegui: Hráči mají skvělý přístup, neustále se zlepšujeme a rosteme

Čas 20. 09. 2018, 14:20 | Autor Laša | Zdrojrealmadrid.com
Julen Lopetegui
Julen Lopetegui

Spokojený s výkonem svých svěřenců byl po utkání Julen Lopetegui. Ocenil přístup hráčů, vyjádřil se k výkonu Isca, Mariana a Asensia. Podle trenéra ale Real stále nedosáhl hranice svých možností, a prostor pro zlepšení stále je.

Dnes jsme podali skvělý výkon proti silnému soupeři, který byl v loňském roce jen krok od účasti ve finále Ligy mistrů, a který v létě značně investoval do posílení svého týmu. Hráli jsme velmi dobře a tři body jsme si zasloužili. Vytvořili jsme si spoustu šancí. Jsem po utkání spokojený.

Získali jsme dnes tři body a odehráli jsme dobrý zápas, ale nesmíme zapomenout, že jsme teprve na začátku naší cesty. Teď musíme zase rychle z Ligy mistrů přepnout, a soustředit se na víkendový zápas v La Lize. Pracuji s tímto týmem již tři měsíce, a cítím, jak se neustále zlepšuje a roste. Musíme v tom pokračovat. Již v sobotu nás čeká další těžký zápas.

Marianův gól. „Zná dobře svůj domov. Zná pocity, které má mít hráč Realu Madrid. Ví, jak je Liga mistrů pro Real Madrid důležitá. Má skvělý přístup, a dal do zápasu vše. Ten, kdo hodně pracuje, bývá pak po zásluze odměněn. Mariano dal fantastický gól.

Mám k dispozici úžasné hráče, kteří mají skvělý přístup. Na trénincích dřou jako zvířata. To našemu týmu pomáhá neustále se zlepšovat a růst. Je to nejlepší způsob, jak být úspěšný ve všech soutěžích.

Real Madrid má spoustu dobrých hráčů, ale téměř vždy se dostane na 14 z nich. Je na trenérovi, aby o hře přemýšlel, aby poznal, jaký typ hráče se v danou chvíli a v určitém zápase hodil. Marco Asensio odehrál dobrý zápas. Sice jen střídal, ale byl na hřišti vidět.

Dnes to byl velmi náročný zápas, hlavně ve druhé půli, kdy se hrál otevřený fotbal, který musel obě strany vyčerpat. Isco dal týmu vše, co mohl, a vše se mu dařilo. Když tým hraje dobře jako celek, daří se pak i jednotlivým hráčům.

S brankáři nemáme žádný problém. Ať už se rozhodneme pro kteréhokoliv z nich, bude to vždy dobrá volba. Jsou to oba velcí profesionálové.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!