Hrát finále tolikrát během posledních pár let, je něco nepředstavitelného, prohlásil Isco

Čas 23. 05. 2018, 10:11 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Isco
Isco

Třikrát s Realem již Ligu mistrů vyhrál, ale dle vlastních slov necítí, že by ztratil pro další finále motivaci. Isco se na finále cítí připravený, a plný sil. Odmítl také spekulace, že by myslel na odchod z Realu.

Tři týdny jsem byl zraněný, trápilo mě rameno, ale po fyzické stránce jsem dobře pracoval, a teď se cítím silný jako býk.

Hrát tolik finále během pár let je něco nepředstavitelného, je to výsledek tvrdé práce, kterou zde všichni odvádíme po celou sezónu. Když jsem před lety přišel do Madridu, tak jsem snil o tom, že si finále Ligy mistrů zahraji. A během pěti let co tu jsem, se teď připravuji na čtvrté finále.

Nemám v sobě pocit přesycení trofejemi, ani se neohlížím za tím, co bylo v minulosti, protože to by ze mě dělalo horšího hráče. Byl by to můj sen, kdybych o víkendu získal svůj čtvrtý titul z Ligy mistrů.

Všichni v týmu chceme hrát v zápase, ale tu možnost dostane jen 11 z nás. Na všechny se nemůže dostat, ale Real Madrid má neuvěřitelné mužstvo.

O tom, kdo nastoupí, rozhodne trenér. Nejdůležitější je, abychom drželi pohromadě jako jeden tým. Jsme v tom společně. Případný titul nebude jen zásluhou těch, co ve finále nastoupí, ale bude zásluhou celého týmu.

Moje slova o tom, že se v Madridu necítím spokojený, byla médii vytažena z kontextu. Cítím, že jsem pro Real velmi platný a důležitý, a tak všechny zvěsti o tom, že se Isco chystá odejít, jsou lživé.

 
blank
 
blank

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!