OČIMA SOUPEŘE: Branku bych na Bernabéu neslavil, řekl James. Müller vzpomněl loňský zápas i Juventus

Čas 01. 05. 2018, 11:45 | Autor Laša | Zdrojas.com, marca.com
James na tiskovce
James na tiskovce

Pokud bude hrát, bude jedním z nejsledovanějších hráčů na hřišti. Tři roky, které James strávil v Madridu, popisuje hráč jako šťastné. Pokud vstřelí branku, slavit ji nebude, ale přesto udělá vše pro to, aby Bayern postoupil. Na tiskovce prozradil i další věci. Thomas Müller si neodpustil připomínku loňského čtvrtfinále, ve kterém Real vstřelil dvě branky z ofsajdu.

James Rodríguez

Vztah k Realu.Mám velký respekt ke všem lidem tady, i když média psala něco jiného, v Madridu jsem byl velice šťastný.

Zidane. „Absolutně nic proti němu nemám, necítím vůči němu žádnou zlobu. Ani proti nikomu z Realu. Naopak, vděčím jim za mnohé. Ale jsem tady proto, abych co nejvíce pomohl Bayernu postoupit do finále.

Návrat do Realu. „Teď jsem hráč Bayernu a soustředím se jen na něj, a někde potom přemýšlím o mistrovství světa, které chci odehrát co nejlépe. Co se stane poté, to uvidíme.

Změna ve hře Bayernu.Nemyslím, že bychom museli k utkání přistoupit zcela odlišně, protože si myslím, že jsme před týdnem odehráli velice dobrý zápas. Před týdnem jsme jen selhali v přesnosti a nedali z těch mnoha šancí nějaké další branky. Budeme i v úterý hrát s velkou intenzitou a věříme, že naše šance přijde.

Bernabéu.Těším se, že si tam budu moci zahrát. Mám na ten stadion a fanoušky jen ty nejlepší pocity. Vždy, když jsem tu hrál, tak jsem se snažil ze sebe vydat to nejlepší. Doufám, že se mi od nich dostane pozitivního přijetí. Pokud dám branku, ta ji slavit nebudu.

Thomas Müller

Každý si pamatuje, co se nám tady přihodilo loni. Myslím teď ty dva góly Madridu z ofsajdu. A pak je tu i ta penalta proti Juventusu… Ale my se snažíme koncentrovat jen na zápas, protože už tak jsme pod příliš velkým tlakem. Zanalyzovali jsme si první zápas, a jdeme do odvety s tím, že chceme naše chyby napravit. Musíme být více hladoví, využívat našich šancí a udeřit Real. Robert Lewandowski sice první zápas neskóroval, a možná nebude skórovat ani v úterý. Třeba nedá branku nikdo, ale my rozhodně nebudeme hledat obětního beránka. Lewovy kvality jsou nesmírné.

Jupp Heynckes

V odvetě s Juventusem jsme všichni viděli, že je Real Madrid i doma zranitelný, a že jej lze porazit. Navzdory všem okolnostem, ani oni nejsou nepřemožitelní. Víme, jak obtížný zápas nás čeká. Madrid umí tyhle typy zápasů zvládat, ale my v tom nejsme o nic horší. Všichni víme, o co se bude hrát. Chceme do finále, stejně jako náš soupeř, který určitě udělá vše pro to, aby byl na konci šťastnější on.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!