Ramosovi hrozí stopka na první zápas semifinále Ligy mistrů. Je to ale nesmysl

Čas 12. 04. 2018, 10:49 | Autor Hleďas
Sergio Ramos Ban
Sergio Ramos Ban

Real ve středu večer vybojoval postup do semifinále milionářské soutěže. Ve dvojzápase proti AS Řím, Liverpoolu nebo Bayernu si však možná bude muset v prvním zápase poradit bez kapitána Sergia Ramose. Pokud by však k takovému rozhodnutí UEFA dospěla, šlo by o velmi krutý a nespravedlivý verdikt.

Ramos dostal v prvním zápase proti Juventusu třetí žlutou kartu, která ho tak vyřadila ze hry pro odvetný zápas. Ten se však pro Real dlouho vyvíjel naprosto tragicky. V posledních minutách zápasu byl Sergio Ramos spatřen v blízkosti hřiště, jak sleduje koncovku napínavého zápasu.

Po odpískané penaltě samozřejmě vzplanuly emoce a kapitán Realu Sergio Ramos nemohl zůstat pozadu. Ze svého prostoru v tunelu byl viděn, jak se hádá s několika členy realizačního týmu Juventusu včetně trenéra Massimiliana Allegriho, který mu údajně řekl, že na hřišti nemá co dělat.

A měl pravdu, Ramos na hřišti skutečně neměl, co dělat. Problém však je, že na hřiště řízný stoper ani na vteřinku nevkročil. Všechno totiž sledoval bezpečně z tunelu. Jeho situace tak není stejná, jako situace Xabiho Alonsa, který ve finále Ligy mistrů 2014, vběhl přímo na trávník. Je teď tedy na představitelích Realu Madrid, aby dokázali Ramosovu nevinu a na funkcionářích UEFA, aby správně rozhodli. Ramos však žádný předpis neporušil.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!