Očima soupeře: Absurdní rozhodnutí jako loni proti Bayernu, prohlásil Mehdi Benatia

Čas 12. 04. 2018, 08:00 | Autor Laša | Zdrojjuventus.com
Lucas Vázquez s Benatiou
Lucas Vázquez s Benatiou

Jakmile alespoň trochu vychladly emoce z pekelného závěru včerejšího čtvrtfinále Ligy mistrů mezi Realem a Juventusem, předstoupili hráči Bianconeri před novináře. Již částečně uklidněný Gigi Buffon přesto označil rozhodčího za cynika, jak ale dodal, vždy považoval za čest hrát proti Realu Madrid. O něco ostřejší pak byl hodnocení Mehdi Benatia.

Gianluigi Buffon

Nejsem tady od toho, abych posoudil, co rozhodčí viděl, byla to hraniční situace. Jediné co na jeho adresu řeknu je, že přece nemůže být tak cynický a svým rozhodnutím roztříštit sen jednoho týmu, který do zápasu dal naprosto všechno. Hráli jsme srdcem, s nadšením a ukázali výjimečný charakter. Vždy jsem považoval za čest, hrát proti Realu Madrid před jeho fanoušky. Myslím, že dnes jsme si prodloužení zasloužili. Když jsme do zápasu šli, věděli jsme, že nemáme moc šancí, ale v životě nikdy nevíte. Věděl jsem, že s těmito hráči mohu počítat a spolehnout se na ně. Jsou schopni udělat cokoliv, a to také udělali. Podařilo se a já jsem na ně velmi hrdý.

Giorgio Chiellini

Dnes večer bychom si asi zasloužili více. Nevím, kolik týmů na světě vůbec může říci, že proti Realu na jeho stadionu předvede takový výkon jako dnes my. Mohu vám slíbit, že po dnešku jsme ještě více odhodláni získat naše sedmé Scudetto v řadě. Pro tento náš cíl uděláme všechno.“

Mehdi Benatia

Celý ten incident byl velmi absurdní. Mám stejné pocity křivdy, jaké jsem tu měl před rokem s Bayernem. Jsme všichni opravdu zklamáni, jak to celé dopadlo. Bolí nás to… jakým způsobem jsme byli vyřazeni. Ale jsem na náš tým velmi hrdý. Dnes jsme hráli fantastický zápas, dali do něj velkou intenzitu. Je až neuvěřitelné to, co se stalo v závěru. A to, že náš kapitán nemůže ani mluvit s rozhodčím a dostane hned červenou kartu, to je tedy dost drsné.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (21 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!