Emery, trenér PSG: Je před námi skvělá příležitost, můžeme klub posunout o kus dál

Čas 05. 03. 2018, 23:00 | Autor Laša | Zdrojen.psg.fr
Unai Emery
Unai Emery

Navzdory prohře v Madridu neztratil Unai Emery víru v postup do čtvrtfinále. Jeho svěřenci sice půjdou proti Bílému baletu s dvoubrankovým mankem a bez zraněného Neymara. Španělský kouč ale přesto věří ve velkou kvalitu svého kádru. Jeho přáním je vidět Real v nejsilnější možné sestavě a porazit jej.

Tým. „Po ligovém zápase jsme hned přepnuli na Real, trénovali jsme v neděli a další tréninkovou jednotku jsme absolvovali v pondělí. Marquinhos, Verratti, Cavani i Mbappé se již s týmem připravují. Nově nebyl zcela fit pouze Pastore, ale i on v nominaci nechybí a uvidíme, jak se bude cítit v úterý. Takže až na Neymara jsme kompletní.“

Real Madrid. „Tento zápas přichází pro klub v pravý čas. Jedná se o jedinečnou příležitost pro nás. O velkou příležitost posunout tento klub zase o kus dál. Budeme bojovat nejen za naše fanoušky, ale za všechny fanoušky francouzského fotbalu. A Real Madrid? Nevím, co jejich trenér v úterý vymyslí. Já se soustředím ale na svůj tým. I kdyby proti nám Real Madrid vyslal to nejlepší co má, což si osobně přeji, můžeme je porazit a vyřadit.“

Týmový duch. „Motivovat hráče k tak velkému zápasu je vlastně velmi jednoduché. Nesmíme ale na hřišti nikterak bláznit. Je třeba hrát s rozvahou a velmi zodpovědně. Máme na to ještě 90 minut. Je třeba hrát srdcem, být v tom společně s našimi fanoušky, kteří budou naším 12. hráčem.

Thiago Motta nebo Lass?Oba jsou připravení hrát. Mají trochu rozdílný styl hry, ale jsou velmi kvalitními hráči. Z podobných zápasů mají mnoho zkušeností. Nevylučuji, že nastoupí oba, a společně s nimi i Rabiot. Na pozici defenzivního záložníka máme tři velmi kvalitní hráče a bude záležet i na tom, jak se v den zápasu bude cítit Marquinhos.

 
blank
 
blank

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!