REPORT: Real Madrid - Tottenham 1:1. Úterní večer pouze remízový

Čas 17. 10. 2017, 21:40 | Autor Larin
Cristiano Ronaldo

Real Madrid pevně bránící Spurs nepřehrál a pouze remizoval 1:1. O jediný gól se z penalty postaral Cristiano Ronaldo.

Třetí utkání skupinové fáze Ligy mistrů bylo plné očekávání. Spurs i Real předvádí v dosavadní sezóně podobné výkony a oba celky pomýšlí na postup ze skupiny z předních příček.

Úvodní šanci měli Ronaldo s Benzemou. První jmenovaný však pouze trefil tyč Llorisovy brány a francouzský forvard pak z voleje netrefil odkrytou bránu.

Gólového slova se tak ujali hosté, když po nešťastném zákroku Varana otevřeli skóre - 0:1.

Real se v koncovce poměrně trápil a silná defenziva Angličanů mu to příliš neulehčovala. Po jasném faulu na Kroose však byla nařízena penalta, se kterou si hravě poradil Ronaldo a svým pátým gólem v letošní sezóně LM poslal zápas za nerozhodnutého stavu do poločasové přestávky.

Druhý poločas vypadal podobně, ačkoliv byl na branky chudší. Oba týmy měly velké šance, ale vítězný gól nepřišel a celky se tak rozešly smírně.