REPORT: Bayern Mnichov - Real Madrid 1:2. Bílý balet má skvěle nakročeno do semifinále Ligy mistrů!

Čas 12. 04. 2017, 22:38 | Autor Ondraa
Cristiano Ronaldo

Hráči Realu Madrid zvládli první čtvrtfinálový duel proti Bayernu na výbornou a z Mnichova si přiváží velmi slibný výsledek. Oba góly hostů vstřelil Cristiano Ronaldo.

Začátek zápasu patřil Bayernu. Hráči v červeném skvěle kombinovali a hosté pouze pečlivě vykrývali prostory.

I přesto to byl Real, který se dostal do první vážné šance. Karim Benzema si ve vápně našel míč ve vzduchu a mířil přesně pod břevno, Manuel Neuer však jeho pokus vychytal.

Další gólová akce již gólem skončila a to na straně Bayernu. Arturo Vidal si naskočil na rohový kop a razantní hlavičkou otevřel skóre zápasu.

A byl to znovu Vidal, který si připsal další gólovou šanci. Nikým nehlídaný však nezamířil přesně a Keylora Navase podruhé nepřekonal.

Poté se slova ujal Real, který chtěl s výsledkem něco udělat. Cristiano Ronaldo se otočil s míčem a zpoza vápna vypálil k tyči. Neuer byl ovšem znovu pozorný.

Těsně před poločasem jsme byli svědky něčeho, co ve fotbale nevídáme rádi. Rozhodčí opět nepochopitelně odpískal pokutový kop a Bayern mohl zvýšit na 2-0. Arturo Vidal však bránu Keylora Navase přestřelil.

Do druhé půle vstoupil Real Madrid parádně. Hned z první velké akce totiž vyrovnal, když Daniel Carvajal skvěle našel Cristiana Ronalda a ten střelou na zadní tyč překonal jinak skvělého Neuera.

O několik minut později měl obrovskou šanci Gareth Bale, který po Modrićově centru poslal prudkou střelu hlavou pod břevno, Neuer byl ale znovu na správném místě a Baleův pokus vyrazil.

Během 3 minut se po dvou faulech na Cristiana Ronalda nechal vyloučit Javi Martínez a Real tak měl obrovskou šanci zvrátit vývoj utkání.

Hráči Realu zapnuli motory na plný výkon a šance přicházely jak na běžícím páse. První dvě, které měli na svědomí Karim Benzema a Cristiano Ronaldo ještě gólem neskončili. A to především díky neskutečným zákrokům Manuela Neuera.

Poté si ovšem prostor před obránci našel Marco Asensio a fantastickou asistencí připravil vítězný gól Cristianovi Ronaldovi.

Další skvělou šanci měl Marcelo, kterému střela ovšem nesedla přesně tak, jak by chtěl a skončila jen těsně vedle brány.

Real Madrid se dočkal i třetího gólu, jmenovitě to byl Sergio Ramos, který si po standardní situaci našel míč a uklidil míč na zadní tyč. Asistent rozhodčího však zvedl praporek nad hlavu a gól nebyl uznán.

Tým Zinédina Zidana tak skvělým způsobem vstoupil do čtvrtfinále Ligy mistrů a výrazně zvýšil své šance na postup do semifinálových bojů. Odvetu na Santiago Bernabéu však nesmí v žádném případě podcenit. Ta je na plánu již příští úterý.