Florentino Pérez po triumfu: Máme mimořádný tým, jsem šťastný za odchovance

Čas 10. 08. 2016, 19:25 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Florentino Pérez
Florentino Pérez

Během tohoto léta se zatím držel dost v ústraní. Prezident Realu Madrid Florentino Pérez dal důvěru trenérovi Zinedine Zidanovi a to se zatím vyplácí. Šéf madridského klubu tak mohl být po prvním triumfu nové sezoně spokojený.

„Jsme velmi šťastní, protože není lehké Evropský superpohár vyhrát a nám se to podařilo třikrát z posledních tří účastí. Tým zaslouží velkou pochvalu, protože je teprve začátek sezony a navíc nebyl kompletní,“ tvrdil Pérez.

„Sevilla měla také některé hráče mimo, ale já jsem šťastný, že jsme měli na hřišti pět produktů naší akademie. To je velmi uspokojivé a je to dobrá zpráva pro budoucnost,“ pokračoval prezident. „Chtěl bych ale také pogratulovat Seville, protože vždy s poraženým týmem soucítíte,“ dodal.

Péreze pochopitelně nadchly krásné branky Realu. „Góly Asensia a Carvajala byly fantastické. Řekl jsem jim to, když jsem jim gratuloval,“ rozplýval se šéf Realu.

Na závěr se nejvyšší muž vedení Realu vyjádřil k aktuálnímu složení týmu. „Máme mimořádnou sestavu. Musíme ale nadále tvrdě pracovat, protože naším cílem je vyhrát všechno. Máme skvělé hráče na každé pozici. Do 31. srpna se může stát cokoliv, ale musím říct, že jsme se sestavou skutečně velmi spokojeni. Je velmi těžké tento tým ještě zlepšit,“ tvrdil Pérez.

Klíčová slova: florentino perez

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!