Zidane po výhře v Superpoháru: Tým má skvělý charakter, Asensio chce zůstat

Čas 10. 08. 2016, 16:58 | Autor podvinho
Zidane, Benzema a Varane s trofejí
Zidane, Benzema a Varane s trofejí

Pochopitelně spokojený byl po vítězství v Evropském superpoháru trenér Realu Madrid Zinedine Zidane. Francouzský kouč ocenil charakter týmu a vyzdvihl i některé jednotlivce.

„Nejdůležitější je tým a naše parta má skvělý charakter,“ ocenil Zidane po vydřené výhře. „Máme dostatečně velkou sestavu, to je jasné. I kdybychom už nikoho nepodepsali. Oproti zápasu se Sevillou se nám vrátí další důležití hráči. Máme mladé i zkušené hráče,“ pochvaloval si kouč Realu.

Zvláštní pochvalu dostal kapitán Sergio Ramos, který opět dokázal, že je střelcem velkých finálových gólů. „Hráči jako Ramos vždy dělají rozdíly. Řekl jsem mu, ať se v závěru tlačí více dopředu a on byl přesně tam, kde bylo třeba,“ tvrdil Zidane.

Trenér Realu nezapomněl ani na mladého Marca Asensia, který dal krásný gól. „Nebylo to jen o gólu, který byl fantastický, hrál celkově velmi dobře. Pokud dáte hráči důvěru a on vám ji splatí, je to úžasné. Chce s námi zůstat, a proto musí hrát dobře. Tak jako proti Seville,“ řekl Zidane.

Legendární fotbalista se vyjádřil také na adresu Luky Modriće, který trochu překvapivě nebyl v základní sestavě. „Rozhodl jsem se tak, protože se k nám přidal v přípravě později a neodehrál ani jednou celých 90 minut. Jsem spokojený s tím, co po příchodu na hřiště předvedl,“ zakončil Zidane, který se stal teprve šestým mužem, jenž dokázal vyhrát Evropský superpohár jako hráč i trenér.

Klíčová slova: zidane

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (11 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!