Kapitán Realu Madrid Ramos ocenil trenéra Zidana: V týmu udělal revoluci

Čas 27. 05. 2016, 13:35 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Dlouho to vypadalo, že tato sezona bude pro fanoušky Realu Madrid noční můrou. Jenže po příchodu Zinedina Zidana na trenérskou lavičku se tým změnil. Ofenzivním fotbalem bavil a hlavně ještě zabojoval o ligový titul. To sice nevyšlo, ale už v sobotu to může Real napravit v Lize mistrů.

Kapitán Realu Madrid Sergio Ramos tvrdí, že za zlepšením týmu stojí v první řadě právě nový trenér. Legendární Zinedine Zidane si získal hráče na svou stranu a naordinoval jim taktiku, která týmu sedí.

„Přestože měl malé trenérské zkušenosti, udělat v týmu zásadní změnu, revoluci. Bylo to v pravý moment, mohli jsme ještě bojovat o titul v La Lize i v Lize mistrů,“ tvrdí Ramos.

„Trenér našel v naší hře rovnováhu. Z každého hráče dokáže vymáčknout maximum. Ze své hráčské kariéry ví, jak to chodí a dokáže se vcítit do kůže hráčů,“ vysvětlil Španěl.

Ramos také pochválil sobotního soupeře. „Atlético Madrid si zasloužilo být ve finále Ligy mistrů. Je to extrémně dobrý a skvěle organizovaný tým. Bude to velmi těžký zápas. Musíme se maximálně koncentrovat a vyvarovat se chybám,“ zakončil.

Klíčová slova: ramos, zidane

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (12 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!