Musíme být hladovější, řekl střelec Ronaldo a po postupu pochválil spoluhráče

Čas 09. 03. 2016, 18:11 | Autor Beny | Zdrojas.com
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

Nikdo nedal tolik gólů v Lize mistrů jako on. Cristiano Ronaldo se stal prvním fotbalistou na světě, který v milionářské soutěži vstřelil 90 branek. Svůj střelecký účet ve slavné Champions League zaokrouhlil v odvetném zápase proti AS Řím. „Nezajímá nás, koho dostaneme v příštím kole, jsme připraveni,“ řekl odhodlaně.

I když se postup nerodil lehce, konečný výsledek 4:0 zní jako jednoznačná záležitost. Cristiano Ronaldo se možným soupeřem pro čtvrtfinále nestresuje. „Uvidíme. Jsme si vědomi toho, že nás čekají mnohem těžší zápasy, ale tým je připravený,“ prohlásila hvězda Bílého baletu.

I když se výkony v posledních zápasech Los Blancos zlepšily, stále to není ještě ono. „Stále potřebujeme být hladovější, přesto mám pocit, že jdeme správným směrem,“ myslí si Portugalec.

Narážel i na pasáže zápasu s AS Řím, ve kterých se hosté dostali do tří 100% šancí. „Keylor Navas byl naším klíčovým hráčem. Podle mě je to jeden z nejlepších brankářů a já jsem za něj moc rád,“ pochválil svého spoluhráče a nezapomněl i na další.

„Nečekal jsem, že Bale po dlouhé pauze bude hrát tak dobře. Lucas Vázquez byl velkým přínosem. Když dostane šanci, hraje dobře a bojuje,“ pochválil mladíka, který mu přihrál na jeho gól.   

A co řekl na to, že na něj pískali fanoušci Realu? „Je důležité, abyste vždy cítili podporu fanoušků,“ zakončil stroze. 

Klíčová slova: interview, ronaldo

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (33 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!