Benítez chválil hvězdy. Najíždíme na správnou notu, tvrdí po debaklu

Čas 09. 12. 2015, 16:30 | Autor Beny | Zdrojmarca.com
Rafael Benítez se radoval z vysoké výhry proti švédskmu Malmö
Rafael Benítez se radoval z vysoké výhry proti švédskmu Malmö

Úsměvy na všechny strany rozdával Rafael Benítez po skvěle vydařeném domácím zápase v Lize mistrů proti švédskému Malmö. Není se čemu divit, Real si s chutí zastřílel a vytvořil několik rekordů milionářské soutěže. „Jsem velmi rád, najíždíme na správnou notu,“ zhodnotil jednoznačné utkání.

I když měl Real postup zajištěný již z předešlých kol, hráči přistoupili k zápasu velice zodpovědně a švédský klub zničili osmigólovým přídělem. „Tým hraje momentálně dobře, vyhráli jsme několik posledních zápasů. To musí těšit každého, kdo je s Realem Madrid spojený. Toto vítězství by nás všechny mělo posílit,“ věří španělský trenér.

V posledních dvou zápasech se tým rozjel. Napomáhá tomu i znovuzrození největších hvězd. „S Karimem jsem v posledních dnech hodně mluvil. Chtěl jsem po něm, aby šel na hřiště a střílel branky nebo na ně nahrával. Jsem nesmírně potěšen za jeho hráčský postoj.  Doufám, že takhle bude pokračovat i nadále,“ prohlásil nadmíru spokojený kouč.

Dalším nesmírně důležitým faktorem za zlepšenou hrou Bílého baletu jsou výkony staronového Cristiana Ronalda, který zase pálí s odkazem zabijáka. „Mít v týmu ambiciózní hráče trenérovi hodně pomáhá. Cristiano spadá do této kategorie, je pro nás klíčovým hráčem,“ nezapomněl na hrdinu večera.

Hráči i fanoušci se výborně naladili na další kolo La Ligy, ve kterém čeká Real další těžký zápas. V neděli se představí na hřišti Žluté ponorky z Villarealu. „Teď se už musíme zaměřit na dalšího soupeře. Důležité je, že jdeme správným směrem,“ zakončil optimisticky.

 

Klíčová slova: benitez, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (16 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!