Jsme smutní. Ale týmu nemám co vytknout, řekl Ancelotti po vyřazení

Čas 14. 05. 2015, 12:03 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Carlo Ancelotti na tiskové konference
Carlo Ancelotti na tiskové konference

Velké zklamání zavládlo v Realu Madrid. Vyřazení z Ligy mistrů znamená s největší pravděpodobností sezonu bez trofeje. Smutný byl pochopitelně i trenér Carlo Ancelotti. Na tým byl ale italský kouč pyšný.

Dali jsme do zápasu všechno. Hráli jsme dobře a tvrdě pracovali. Měli jsme hodně příležitostí, ale dali jsme jen jeden gól. Z výsledku jsme smutní, ale týmu nemám co vytknout,“ tvrdil Ancelotti.

„Udělali jsme všechno, co udělat šlo. Hodně jsme útočili a hráli svůj nejlepší fotbal. Jenže jsme měli smůlu a přes spoustu šancí nepřidali druhý gól. Pokud bychom si měli něco vytknout, pak je to první zápas, ve kterém nám podobná intenzita chyběla,“ řekl. „Chybělo nám štěstí. Loni jsme ho měli ve finále Ligy mistrů, tentokrát nám nebylo přáno,“ doplnil trenér Realu.

Okamžitě po vyřazení se začalo spekulovat o Ancelottiho pozici. „Rád bych v Realu zůstal, ale vím, jak to chodí ve fotbale. Pokud se mnou není vedení spokojeno, má samozřejmě právo mě odvolat,“ komentoval spekulace zkušený trenér.

Na svou práci v Realu pohlížím pozitivně. Vybudoval jsem si skvělé vztahy se všemi hráči a cítil jsem trvalou podporu od vedení. Nerad se hodnotím, ale vždy bych si dal známku 10 z 10, protože svou práci mám rád a dávám ji všechno,“ dodal Ancelotti.

Italský kouč každopádně odmítl sezonu v myšlenkách ukončit. „La Liga stále není rozhodnutá. Do posledních dvou zápasů dáme všechno,“ zakončil Ancelotti.

Klíčová slova: ancelotti

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (54 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!