Álvaro Morata: V Juventusu jsem šťastný, na Real nemyslím

Čas 12. 05. 2015, 21:26 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Álvaro Morata
Álvaro Morata

Álvaro je sice odchovancem Realu Madrid a s tímto klubem je velmi úzce spjatý, ale před středečním zápasem přiznal, že teď je hráčem Juventusu a bude bojovat za tento klub.

„Jsem Ancelottimu vděčný, že mě nechal hrát tolik zápasů a že jsem si mohl několik minut zahrát i ve finále Ligy mistrů. K nikomu necítím žádnou zášť. Nemusím nikomu nic dokazovat, ale teď jsem hráčem Juventusu, a tak chci pro svůj tým dělat jen to nejlepší."

Během posledního týdne se objevily zprávy, že by se Álvaro mohl vrátit zpátky do Madridu. Všechny nadchlo, jak hrál proti Realu: „Na Madrid nemyslím, jsem šťastný v Juventusu."

Álvaro svému týmu věří:Nezáleží na tom, kolik času už uplynulo od doby, co Juventus naposledy vyhrál Ligu mistrů. My teď pracujeme na tom, aby se nám to letos povedlo. Zasloužili jsme si být mezi čtyřmi nejlepšími týmy Evropy a doufáme, že se dostaneme mezi poslední dva."

Álvarův návrat do Madridu je pro fanoušky velkou údálostí: „Přišly mi zprávy od tří tisíc lidí, kteří po mně chtěli, abych jim poslal lístky na zápas Real Madrid - Juventus Turín."

Klíčová slova: morata, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!