James: Fanoušci by měli být naším dvanáctým hráčem

Čas 12. 05. 2015, 20:44 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
James na tiskovce
James na tiskovce

Real Madrid čeká ve středu odveta Ligy mistrů s Juventusem Turín. Los Blancos v prvním zápase prohráli 2:1, ale James svému týmu věří a doufá, že si zahraje ve finále této prestižní soutěže.

Real ve středu čeká zápas o všechno: „Musíme hrát intenzivně a být ve střehu. Budou se držet zpátky a my se musíme soustředit a hrát s velkou intenzitou. Musíme využít šance, které si vytvoříme, a snažit se dát rychle gól."

O hraní na křídle: „Vždycky budu připravený hrát na jakémkoliv postu, když to ode mě bude trenérský tým vyžadovat."

James doufá, že fanoušci hráče podpoří: „Myslím si, že tomu utkání budou všichni věnovat velkou pozornost a podporovat nás během celého zápasu. Fanoušci by měli být naším dvanáctým hráčem."

James mluvil i o Juventusu: „Budou bránit v pěti hráčích a my tak musíme být trpěliví a hledat si místo, kudy bychom mohli zaútočit."

Real si bude muset dávat pozor na Téveze s Vidalem: „Jsou to důležití hráči, ale nejsou v týmu jenom oni dva. Mají velmi kvalitní hráče a hrají spolu už mnoho let."

Od finále Ligy mistrů dělí Real jeden zápas: „Mým snem je být ve finále Ligy mistrů, ale o tom sní všichni fanoušci Realu."

James stojí za Ikerem: „Je to náš kapitán. Hodně toho s tímto klubem vyhrál a vy byste ho za to měli respektovat."

O pískání na Casillase po sobotní remíze s Valencií: „Když jste na hřišti, tak se soustředíte na zápas a pískání neslyšíte. Když píská jeden člověk, je to jako kdyby pískali všichni. Měli bychom být jednotní a navzájem se podporovat."

Klíčová slova: james, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!