Carlo Ancelotti: S Juventusem to bude hodně vyrovnaný zápas

Čas 05. 05. 2015, 12:15 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Carlo Ancelotti na tiskovce
Carlo Ancelotti na tiskovce

Real Madrid dnes čeká semifinále Ligy mistrů s Juventusem Turín a Carlo Ancelotti před zápasem nechtěl prozradit, jaké hráče pošle na hřiště.

Jak bude vypadat Vaše základní jedenáctka?
S týmem jsme se už rozhodli, ale nemůžu vám nic říct.

Bude to podobný zápas jako čtvrtfinále proti Atléticu?
Bude to velmi vyrovnané. Jsou jiní než Atlético. Mají jiné vlastnosti, takže očekávám, že to bude odlišný zápas. Juventus je týmem, který rád drží míč.

Soupeř z Turína si určitě věří.
Juve si v posledních letech vedlo v lize dobře. V sobotu byli korunováni jako noví mistři italské ligy, a to jim dodá extra porci sebevědomí navíc.

Je pro Vás klíčové dát venku gól?
Nejdůležitější je, abychom hráli co nejlépe a ukázali naše kvality. Musíme útočit, takže potřebujeme v prvním zápase uhrát dobrý výsledek. Ale co je nejdůležitější, musíme mnohem lépe bránit než doposud.

Na jakém postu bude hrát Ramos?
Opět nastoupí v záloze.

Jak se Vám líbí výkony Chicharita?
Není pro nás problém, když Chicharito hraje tak, jak hraje. Hodně nám pomohl. Když jsem ho povolal, tak byl připravený, a v pomáhání týmu bude pokračovat i nadále, protože je to pro nás důležitý hráč. Klidně může hrát od začátku nebo do utkání naskočit až v průběhu. Nedělá mu to žádné problémy. Zažívá skvělé období a my všichni si to musíme užívat.

Co Gareth Bale, bude hrát?
Je naprosto v pořádku. Měl menší zranění, a proto jsme mu dali čas na to, aby se v klidu uzdravil. Na zápas bude připravený. Proti Seville hrál 30 minut a vypadalo to, že je svěží.

A Cristiano Ronaldo?
Je v pořádku a v sobotu hrál opravdu skvěle. Benzema nebude moct nastoupit, ale my máme dobrý útok. Chicharito je v dobré formě.

Jaký máte vztah s fanoušky Juventusu?
Trénoval jsem tu dva roky a mám tak ke klubu i k fanouškům velmi blízko. Během doby, kterou jsem zde strávil, jsem se toho hodně naučil. S některými fanoušky jsem měl problémy, ale vzpomínám jen na ty hezké věci a čas strávený v tomto týmu mi pomohl jako trenérovi růst.

Pirlo řekl, že Vás bere jako otce.
Je to úžasný hráč. Já ho zase beru jako bratra. Juve má fantastické hráče.

Jak je na tom tým před tak důležitým zápasem?
Do tohoto utkání půjdeme v dobré fyzické i psychické kondici. Máme nějaké zraněné hráče, ale také máme skvělé náhradníky, kteří je dokážou zastoupit. Uděláme vše, co bude v našich silách, abychom se dostali do finále.

Juventus v semifinále Ligy mistrů. To je velké překvapení, že?
Pokud se dostali do semifinále, tak to znamená, že si zaslouží tady být. Jsou tu už jen čtyři týmy a Juventus má také šanci na zisk titulu. Možná je to překvapení, že se letos dostali až sem, ale mají šanci na to získat tuto trofej. Allegri poskládal velmi vyrovnaný tým, který hraje velmi dobře. Tyto dva zápasy nebudou mít nic společného se zápasy, které proti sobě tyto dva týmy v minulosti odehrály. Jsou to odlišné týmy s jinými hráči.

Klíčová slova: ancelotti, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!