Los Ligy mistrů: Real Madrid narazí ve čtvrtfinále na Atlético Madrid

Čas 20. 03. 2015, 12:08 | Autor podvinho

Repríza loňského finále Ligy mistrů už ve čtvrtfinále! Los v Nyonu dnes rozhodl, že se Real Madrid utká s městským rivalem Atléticem Madrid. Pokud chce Bílý balet jako první v historii obhájit titul v nejprestižnější klubové soutěži, musí najít recept na neoblíbeného soupeře.

derby

Los čtvrtfinále Ligy mistrů nejspíš většinu Madridistas dvakrát nepotěšil. Real už delší dobu nemůže najít recept na nepříjemný styl Atlética, naposledy dokonce dostal potupnou čtyřku.

Každá série ovšem jednou končí. Ať už jsou to ty šťastné či ty méně příjemné. Real Madrid a jeho fanoušci doufají, že to bude právě v Lize mistrů, kterou loni královský klub ovládl. Nemusíme připomínat, že ve finále porazil právě Atlético.

Real Madrid začne dvojzápas na hřišti Atlética v úterý 14. dubna. Odveta na Santiago Bernabéu se bude hrát ve středu 22. dubna.

Další dvojice nabízejí také zajímavé zápasy. Barcelona si zopakuje duel ze základní skupiny a postaví se francouzskému PSG. Bayern Mnichov bude favoritem v souboji s Portem, Juventus zase v duelu s Monakem.

Los

 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (125 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!