James: Proti Atléticu jsme měli smůlu, ale Basilej musíme porazit

Čas 15. 09. 2014, 21:47 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
James na tiskovce
James na tiskovce

Real Madrid má před sebou první zápas v Lize mistrů a na předzápasovou tiskovou konferenci se dostavil nováček James.

Zápas proti Basileji
„Musíme hrát intenzivně a začít Ligu mistrů vítězstvím. Máme skvělou šanci na to, abychom vyhráli a dělali všechno dobře. Ale musíme být opatrní, protože mají skvělé hráče, kteří jsou v útoku hodně nebezpeční. Nesmíme se ohlížet zpět. Musíme si jít pro vítězství."

Nepovedený začátek sezóny
„Začali jsme špatně, ale máme hráče, kteří se z této situace dostanou. Není nutné, abychom se tím nechali semlít. Teprve začínáme. Čeká nás těžký zápas. Basilej má skvělé hráče, ale my musíme vyhrát, hrát intenzivně a dostat je pod tlak. Hrajeme doma, a to musíme mít na paměti."

O zápase s Atléticem Madrid
„Měli jsme smůlu. Oni moc neútočili a my jsme měli skvělé šance, které jsme neproměnili. Musíme trénovat a pracovat na tom."

O adaptaci v klubu
„Ještě není dokončena. Jsem v novém týmu a postupně se to zlepšuje. Každý den je to lepší, a to jak po fyzické stránce, tak i po té mentální. Já chci jen hrát a trénovat. Přišel jsem sem jako další hráč a chci dobře trénovat i hrát."

„Santiago Bernabéu je skvělý stadion a je úžasné tady hrát. Vždycky jsem o tom snil. Od dětství to bylo něco, co jsem chtěl, a teď jsem tady a chci ze sebe vydat vše. Také jsem moc rád za můj debut v Lize mistrů."

Klíčová slova: james, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (20 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!