Již dnes proběhne los základních skupin Ligy mistrů. Podívejte se na možné soupeře Realu

Čas 28. 08. 2014, 11:31 | Autor podvinho | Zdroj marca.com

Netradičně ve čtvrtek se budou losovat základní skupiny nejprestižnější klubové fotbalové soutěže zvané Liga mistrů. Real Madrid, obhájce trofeje, nemůže chybět v prvním koši. V těch dalších číhají nejen silní a nebezpeční soupeři, ale také několik překvapení. Los můžete sledovat od 17:45 na české verzi Eurosportu.

Los LM

Real Madrid samozřejmě nemůže chybět v prvním koši. A s ním další giganti a také nejúspěšnější týmy posledních let. Trochu překvapivá jsou hned dvě místa pro portugalské týmy, naopak vládnoucí Španělsko se třemi kluby je ukázkou momentální nadvlády.

Ani ve druhém koši ale kvalita týmů strmě neklesá. Nebezpečné budou tradičně německé týmy, velmi těžká pro všechny soupeře je pak trojice PSG, Juventus a Manchester City.

Ve třetím koši číhá poslední španělský zástupce, Athletic Bilbao. Tomu se samozřejmě Bílý balet i ostatní Španělé vyhnou. Skupinu smrti pak nejspíše vytvoří Liverpool, jenž je ve třetím koši nejnebezpečnějším soupeřem.

Ani ve čtvrtém koši nejsou pouze překvapení letošního ročníku. Nikdo si určitě nebude přát dostat AS Řím či Monako, druhé týmy posledního ročníku svých lig.

 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (60 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!