ANKETA: Vyberte tým pro finále Ligy mistrů. Na řadě je záloha

Čas 22. 05. 2014, 15:37 | Autor podvinho
Nahradí Alonsa Illarra nebo někdo jiný?
Nahradí Alonsa Illarra nebo někdo jiný?

<Hlasování ukončeno> Brankáře a obranu pro zápas s Atléticem Madrid podle fanoušků známe. Dnes pokračujeme klíčovou částí sestavy - tedy středem hřiště. Otazníků je hned několik.

Již ve středu jsme se fanoušků ptali na to, jak by postavili obranu. Celkem jasně zvítězila čtyřka Carvajal, Pepe, Ramos a Coentrão, která dostala 1 071 hlasů. Druhá byla stejná varianta, pouze s Marcelem na levém kraji obrany. Tu podpořilo svým hlasem 257 uživatelů.

Ve druhém díle na nás tedy čeká trojčlenná záložní řada. Připomínáme, že úmyslně nenabízíme všechny možné formace. Snažíme se držet reálného podkladu, zároveň ale dáváme fanouškům hned několik možností. Toto není sestava Carla Ancelottiho. Toto je vaše sestava.

Stálice

Luka Modrić

Zde je vše naprosto jasné. Jeden z nejlepších hráčů sezony nemůže chybět na svém místě spojky mezi obranou a útokem. Chorvat se proto objevuje ve všech sestavách.

Modrić

Otazníky

Illarra vs Khedira vs Casemiro

Daleko větší otázkou je, kdo nahradí potrestaného Xabiho Alonsa. Carlo Ancelotti má hned tři varianty, každá má ale k ideálu daleko. Illarra není v nejlepší formě, Khedira se stále dostává do kondice po dlouhém zranění a Casemiro toho v sezoně příliš neodehrál. Kdo dostane důvěru od vás?

Di María vs Isco

Zdravotní problémy argentinského záložníka by neměly hrát roli. Rozhodne pouze spotovní hledisko. Preferujete dříče Di Maríu nebo technika Isca? Oba dva umí překvapit skvělými pasy a jejich umění bude potřeba.

Di María

Sestava fanoušků proti Atléticu Madrid

Zatímco post brankáře je naprosto jasný, obranu si zvolili uživatelé webu. Dokončení sestavy fanoušků je i na tobě. Stačí hlasovat.

Hlasování bude ukončeno v pátek 23. 5. ve 12:00

Jakou zálohu byste zvolili pro finále?

Illarra - Modrić - Di María (22,7%)
226
Khedira - Modrić - Di María (60,9%)
606
Casemiro - Modrić - Di María (6,3%)
63
Illarra - Modrić - Isco (2,6%)
26
Khedira - Modrić - Isco (4,7%)
47
Casemiro - Modrić - Isco (2,7%)
27
Celkem hlasovalo: 995

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (28 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!