ANKETA: Vyberte tým pro finále Ligy mistrů. Začínáme s obranou

Čas 21. 05. 2014, 15:14 | Autor podvinho
Bude ve vaší sestavě Pepe? Nebo dostane přednost Varane?
Bude ve vaší sestavě Pepe? Nebo dostane přednost Varane?

<Hlasování ukončeno> Vrchol sezony se blíží mílovými kroky. Každý den je plný spekulací a rozhovorů. Madridské finále Ligy mistrů je jednoduše obrovským tahákem. Zkraťte si čekání na historický zápas a vyberte vaši ideální jedenáctku pro finále. Dnes se budeme věnovat defenzivě.

Do soboty zbývají včetně dneška tři všední dny. Každý den se budeme věnovat jedné řadě. Úmyslně vynecháváme post brankáře, který je předem daný a pochybujeme, že by na něm fanoušci cokoliv měnili.

V prvním díle se tedy budeme zabývat obranou. Úmyslně nenabízíme všechny možné formace. Snažíme se držet reálného podkladu, zároveň ale dáváme fanouškům hned několik možností. Toto není sestava Carla Ancelottiho. Toto je vaše sestava.

Stálice

Sergio Ramos

O nasazení španělského obránce nemůže být sporu. V jeho unikátní formě momentálně v podstatě nemá konkurenci a proto figuruje ve všech našich sestavách. Nezbývá než věřit, že Ramos bude ve svých skvělých výkonech pokračovat a naopak se vyhne zaváháním.

Dani Carvajal

I pravý obránce nechybí v žádné sestavě. Důvody jsou hned dva. Za prvé má odchovanec Realu velmi dobrou formu a navíc jeho největší konkurent Álvaro Arbeloa toho po zranění zatím příliš neodehrál.

Ramos

Otazníky

Pepe vs Varane

Je samozřejmě otázkou, zda se dá portugalský stoper vůbec zdravotně do pořádku. V naší ankete ale budeme počítat s tím, že finále stihne jako všichni ostatní (kromě Jesého). Přesto dáváme prostor i fanouškům mladičkého Varaneho. Tak koho zvolíte ve své sestavě?

Marcelo vs Coentrão

Portugalský bek sice podával skvělé výkony, Brazilec se ale dokázal vrátit po zranění do sestavy. A Ancelottimu se jeho výkony líbily. Komu dáte pro finále přednost vy? Zvítězí ofenzivní technik nebo poctivý rychlonožka?

Marcelo a Coentrao

Čekají v záloze

Nacho

Odchovanec Realu bude i v posledním zápase sezony ve své klasické roli. Tedy na lavičce a připraven jakkoliv pomoci týmu v případě zranění či jiné neočekávané události.

Álvaro Arbeloa

Po zranění to určitě není na základní sestavu, jako náhrada v případě zranění především Carvajala se ale určitě bude hodit. I jeho zkušenosti by mohly v závěru zápasu přijít případně vhod.

Nacho

Hlasování bude ukončeno ve čtvrtek 22. 5. v 15:00

Jakou obranu byste zvolili pro finále?

Carvajal - Pepe - Ramos - Coentrão (71,1%)
1092
Carvajal - Pepe - Ramos - Marcelo (18,1%)
278
Carvajal - Varane - Ramos - Coentrão (6,2%)
95
Carvajal - Varane - Ramos - Marcelo (4,6%)
71
Celkem hlasovalo: 1536

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (32 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!