Ramos: Favoritem je Atético, zaslouží si tu být

Čas 20. 05. 2014, 15:30 | Autor sandis87 | Zdrojmarca.com
Sergio Ramos
Sergio Ramos

Během dne, kdy se hráči i funkcionáři Realu Madrid podrobili všemožným rozhovorům, došlo i na Sergia Ramose. Španělský obránce se rozpovídal o nadcházejícím finále Ligy mistrů.

Jak se cítíte před finále?

Po všech těch útrapách a zklamáních přišel konečně tenhle velký moment. Není to důležité jen pro kolektiv ale i pro naší psychiku. Všechno to obětování, úsilí, pokora celého týmu nám daly šanci být tady, ve finále Ligy mistrů. My to bereme jako odměnu, být ve finále je obrovský úspěch. Doufám, že se k nám přikloní štěstí a věci budou fungovat, tak jak to máme naplánované. Pro nás i fanoušky to bude důležité, jedině takhle můžeme získat dlouho očekávanou La Décimu.

V týmu jste již devět let, jaké je to být ve finále Ligy mistrů a bojovat o trofej?

Byla by to třešnička na dortu v mém osobním i profesním životě. Jsem optimista, věděl jsem, že to jednou přijít musí. Odehrajme nejlepší zápas ve svých životech, to slibuji. Odehrajeme ho tak, aby se na naši adresu nesneslo jediné slovo kritiky. Soustředíme se jen na finále. Doufám, že se naskytne možnost ho v sobotu vyhrát.

Myslíte, že jste v Lisabonu považováni za favorita?

Favoritem je rozhodně Atlético, noví mistři ligy. Minulé ročníky vyhrávaly jiné týmy. Tento rok je to jen na nich, zaslouží si soutěžit o trofej. Půjdeme do toho naplno, i když takováhle finále jsou vždy 50 na 50. Historie si nepamatuje, kdo skončil na druhém místě. Historie se vždy ptá na vítěze, tohle je jedinečná šance celou historii přepsat.

Klíčová slova: sergio ramos, altético

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!