Sergio Ramos: Dortmund má u mě velký respekt

Čas 09. 04. 2014, 18:20 | Autor redakce | Zdrojgoal.com
Sergio Ramos
Sergio Ramos

Sergio Ramos prožil nevydařený zápas. Real Madrid sice postoupil, ale výkonem v druhém utkání úplně zaostal oproti prvnímu zápasu. Španělský reprezentant nezářil. Obrana Los Blancos často zbytečně hořela. Co na to řekl?

Real se se štěstím vyhnul velkému kolapsu. Fanoušci se první poločas báli nejhoršího, ale hráčům Bílého baletu se podařilo zabránit prodloužení zápasu. Mám velký respekt k Dortmundu," pochválil soka Sergio Ramos.

Mají skvělý tým a měli velkou podporu fanoušků. Oni si náš respekt zaslouží. Moc jsme se jich báli, přestože jsme první utkání vyhráli vysokým rozdílem," nechal se slyšet stoper Realu Madrid.

Ve druhém poločase jsme se zlepšili a více drželi míč, než v tom prvním. Celkově si myslím, že jsme si zasloužili postoupit," shrnul debatu o úterním zápase. Nyní nastává otázka, jaký tým dostaneme v cestě za La Décimou. Může to být i Mourinhova Chelsea...

Chceme-li vyhrát Ligu mistrů, musíme porážet ty nejlepší týmy. Chelsea si zasloužila postoupit," vyhýbal se Sergio odpovědi na dotaz, jaké by bylo nastoupit proti Mourinhovi.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (16 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!