Dortmundu jsme toho hodně dovolili, uznal Ancelotti

Čas 09. 04. 2014, 15:21 | Autor redakce | Zdrojrealmadrid.com
Carlo Ancelotti
Carlo Ancelotti

Carlo Ancelotti nemohl být s výkonem svých hráčů v prvním poločase vůbec spokojen. Jak by mohl, když Real laciným výkonem v defenzivě daroval soupeři obě branky. Italský stratég toho na tiskové konferenci řekl celkem dost. Pochválil Casillase, vyjádřil se k Ronaldovi a mluvil o psychice Bílého baletu.

„Jsem rád, že jsme v semifinále, i když jsme jim toho dovolili hodně, hlavně tedy v prvním poločase," vyjádřil se Carlo. Ve druhém poločase jsme to nedělali. Neztráceli jsme hlavu a hráli jsme lépe. Měli jsme i šance ke skórování," pokračoval.

Jedním z rozhodujících momentů byla neproměněná penalta. I k tomu se italský trenér vyjádřil. Po neproměněné penaltě jsme dostali strach. První poločas byl těžký," zhodnotil Ancelotti.

Po nepříliš vydařeném prvním poločase fanoušci Realu očekávali bouři v kabině, ale nestalo se. Oni (hráči) byli smutní a měli nízké sebevědomí. Potřebovali oživení, tak jsme to trošku změnili. Bale hrál na pravém křídle a Isco na levém," prozradil Carlo.

Iker Casillas udělal skvělý zákrok ve velmi důležitém momentu utkání," pochválil klubovou legendu rodák z Reggiola. Cristiano Ronaldo byl v pohodě, my jsme jen nechtěli riskovat. Mohl by hrát už v sobotu," nechal se slyšet Carlo Ancelotti.

V tuto chvíli jsou všechny zápasy Ligy mistrů napínavé a obtížné. Dortmund se snažil, my jsme jim pomohli, ale naštěstí jsme v semifinále," uzavřel kouč Realu Madrid debatu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (31 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!