Ancelotti: Casillas bol rozhodujúci

Čas 06. 11. 2013, 21:06 | Autor redakce | Zdrojas.com
Carlo Ancelotti

Tréner Realu Madrid Carlo Ancelotti nešetril chválou na Ikera Casillasa, ktorý predviedol výborný výkon pri remíze 2:2 v Lige Majstrov proti Juventusu Turín.

Zápas

V prvom polčase sme hrali veľmi hlboko a Paul Pogba a Claudio Marchisio robili veľké problémy našej obrane. V druhom polčase sme hrali lepšie. Som spokojný s druhým polčasom. Hrali sme s intenzitou. Ukázali sme guráž.

Karim Benzema

Mal šance a pracoval tvrdo proti Pirlovi. Možno, že nebol príliš „ostrý" keď mal šancu skórovať.

Sergio Ramos

Juventus v Madride veľakrát centroval na vzdialenejšiu tyč a my sme s tým mali problémy. Ramos je dobrý vo vzduchu a preto tam hral. Išlo mu to dobre. Bolo to len dočastné, pretože rád hraje ako stopér.

Casillas

Predviedol veľmi dobrý výkon. Bol rozhodujúci. Nehrať v každom zápase nie je preňho ľahké ale je pripravený hrať a to ukazuje jeho profesionalizmus.

Protiútoky

Máme neuveriteľne rýchlych hráčov v útoku a musíme využiť ich možnosti. Ale nehráme len na protiútoky. V druhom polčase sme si tiež užívali držanie lopty.