Pogba z Juventusu hrdě hlásí: Porazíme Bílý balet!

Čas 09. 10. 2013, 15:25 | Autor redakce | Zdrojmarca.com
Liga mistrů
Liga mistrů

Mladý záložník italského Juventusu věří, že se „Staré dámě“ podaří Real Madrid porazit. Juventus ovšem Ligu mistrů nezačal nejlépe. Za dva zápasy uhrál jen dvě remízy. Proti outsiderovi skupiny, Kodani, dokonce málem prohrál. Přesto Pogbova slova nemusí být jen výkřikem do tmy.

Sebevědomí. Pogba ho má dostatek, rozhodně mu nechybí. Paul se nebojí toho, že by Juventus nemusel postoupit ze základní skupiny Ligy Mistrů. Před vzájemným duelem se španělským velkoklubem se ho snažil trošku vykolejit svým prohlášením. „Není se čeho bát. Vyhrajeme alespoň jedno utkání s Realem Madrid a s ostatními si poradíme." řekl sebevědomě. 

„My z Juventusu nesmíme zapomenout, že hrajeme za historii, prestiž a za celý tým. Nejsme horší než kterýkoli jiný tým v Evropě. A z toho důvodu se Realu Madrid vůbec nebojím, můžeme ho porazit a taky to uděláme." vzkázal Paul Pogba. O kvalitě Juventusu se nedá pochybovat. V loňské sezóně padli až proti vítězi, Bayernu Mnichov.

Real Madrid na Juventus narazí v základní skupině dvakrát. Za dva týdny doma na Santiagu Bernabeu (23. října) a potom 5. listopadu v Turíně. Oba duely budou klíčové a hodně napoví o tom, kdo se bude radovat z lepší výchozí pozice. Tu má nyní více nakloněnou Real Madrid.

Klíčová slova: podgba, juventus

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (66 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!