Naštvaní hráči po prvním semifinále

Čas 28. 04. 2011, 12:31 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com, marca.com
Cristiano Ronaldo byl velmi nespokojený
Cristiano Ronaldo byl velmi nespokojený

Hráči Realu Madrid netajili po prvním semifinále Ligy Mistrů proti Barceloně velké zklamání a rozhořčenost. Všichni hráči stojí za Mourinhem.

Trenér Realu Madrid José Mourinho byl velmi naštvaný a v podobném duchu hovořili také hráči. Nejagresivnější z nich byl Portugalec Cristiano Ronaldo, který se rozčarování neskrýval.

„Barcelona má velkou moc. Proti nim je to stále stejné. Nemám rád, když hrajeme tímto stylem, ale někdy se musí zápas podřídit taktice. Dnes jsme tak museli hrát a oni si s tím příliš nevěděli rady. Jenže pak zasáhl rozhodčí, podle mě to červená určitě nebyla. Poté už to nešlo. Nejde proti nim hrát jen v deseti lidech, to je strašně obtížné. Také bych si chtěl někdy zahrát proti deseti“ nebral si servítky znechucený Ronaldo.

To potvrdil i brankář Iker Casillas. Kapitán Realu ovšem hovořil přece jen umírněněji. „Červená karta pro Pepeho byla velmi přísná. Bohužel, na podobné situace už jsme zvyklí. Nemohu to pochopit, je to pro nás velmi unavující.“ 

I jindy usměvavý Xabi Alonso byl po včerejším utkání velmi naštvaný. „Řekl jsem rozhodčímu, že zničil zápas. Opravdu ho zabil. Do toho vyloučení se zápas vyvíjel přesně tak, jak jsme očekávali. Poté se vše změnilo. Nicméně musíme jet do Barcelony předvést profesionální výkon, i když máme už minimální šanci“ zakončil Alonso.

Sergio Ramos pokračoval v podobném duchu. „Nyní už máme opravdu velmi malou šanci. Nicméně, dokud je šance, musíme doufat a pojedeme do Barcelony vyhrát a pokusit se o zázrak. Dnešní vyloučení nám výrazně zkazilo plány. Červená karta byla nespravedlivá, Pepe si ji určitě nezasloužil.“

Na závěr se připomněl i Raúl Albiol. „Byli jsme šokováni. Červená karta byla nespravedlivá, velmi ovlivnila celý zápas“ zakončil stoper Realu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (136 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!