Raúl by chtěl hrát finále Ligy mistrů proti Realu Madrid

Čas 14. 04. 2011, 18:53 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Raúl slaví postup do semifinále Ligy mistrů
Raúl slaví postup do semifinále Ligy mistrů

Schalke 04 si včera večer vybojovalo postup do semifinále Ligy mistrů, ve kterém ho čeká Manchester United. Raúl dal včera jeden ze dvou gólů a zajistil tak svému týmu výhru nad Interem Milán 2:1, a při této příležitosti poskytl médiím krátký rozhovor.

„Kéž bychom my a Real Madrid v semifinále zvítězili." Tato slova určitě hodně lidí překvapila, ale Raúl by si přál, aby se v případném finále utkal se svým mateřským klubem: „Doufám, že přes brány semifinále projdeme my i Real Madrid a v květnu se setkáme v Londýně."

Ale Raúl si uvědomuje, že to budou mít hodně těžké, protože je čeká Manchester United, ale ten v posledních dvou čtvrtfinálových zápasech nepodával nijak oslňující výkony, tak tu šance je, a vždyť Schalke právě vyřadilo úřadujícího mistra Ligy mistrů, tak proč by nemohlo projít i přes Manchester? Ale teď zpět k Raúlovi: „Bylo to hodně emotivní, protože Schalke se ještě nikdy nedostalo do semifinále Ligy mistrů, ale teď už víme, že se můžeme dostat ještě dál a splnit si náš sen o finále Ligy mistrů. Víme, že to bude těžké, protože Manchester je skvělý tým, ale ve fotbale je možné všechno."

Raúle, držíme palce a přejeme hodně štěstí proti Manchesteru United.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (90 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!