Real Madrid se utká s Tottenhamem!

Čas 18. 03. 2011, 12:19 | Autor Karlos | Zdrojuefa.com a marca.com
Čtvrtfinále Ligy mistrů 2010/11
Čtvrtfinále Ligy mistrů 2010/11

<Aktualizováno> Je jasno! Madridský Real se ve čtvrtfinálovém dvojutkání střetne s Tottenhamem Hotspur a pouť za semifinále započne na Santiagu Bernabéu.

Celý fotbalový svět dnes od 12:00 netrpělivě sledoval los finálových fází Ligy mistrů. V Nyonu byly vylosovány dvojice pro čtvrtfinále, semifinále a byl určen i domácí a hostující tým pro finále, které se bude hrát 28. května ve Wembley.

Na celý los dohlížel generální sekretář UEFA, Gianni Infantino, losoval pak bývalý anglický reprezentant, Gary Lineker. Ten muž jako první vytáhl z osudí Real Madrid a o chvíli na to mu přisoudil jeho bývalý klub, Tottenham Hotspur.

Pokračovalo se dále a velice zajímavé dvojutkání se odehraje mezi dvěma posledními anglickými mistr - Chelsea a Manchesterem United. Začínat se bude na Stamford Bridge.

Zbývající dvě dvojice vypadají následovně: FC Barcelona se utká s ukrajinským Šachťarem Doněck a Inter Milán čeká asi největší outsider čtvrtfinále Schalke 04.

Losovaly se i případné semifinálové dvojice. V prvním semifinále se utká lepší z dvojice Inter - Schalke a Chelsea - Manchester. Ve druhém semifinále pak lepší z Real Madrid - Tottenham a Barcelona - Doněck. Domácím mužstvem ve finále bude některý z týmů z druhého semifinále.

Čtvrtfinálová střetnutí se budou hrát 5./6. a 12./13. dubna. Semifinálové duely pak 26./27. dubna a 3./4. května. Vyvrcholení celého snažení, finále, proběhne v sobotu 28. května na anglickém stadionu Wembley v Londýně, jak jsem naznačil už na začátku.

Chvíli po losu byla mužstva rozhozena do hracích dnů. Real Madrid bude hrát čtvrtfinále proti Spurs 5. a 13. dubna (společně s Interem a Schalke), zatímco Barcelonu zápas čeká 6. a 12. dubna (společně s Chelsea a Manchesterem). Semifinále by při případném postupu Los Merengues hráli 27. dubna a 3. května.


K přehrání videa potřebujete mít zapnutý javascript a aktivovaný flash player!
videoZáznam losování Ligy mistrů šipka

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (202 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!