Strašák jménem žluté karty

Čas 23. 02. 2011, 22:18 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Sergio Ramos proti Lyonu
Sergio Ramos proti Lyonu

Real Madrid sice včera večer uhrál s Olympiquem Lyon remízu 1:1, ale nad některými hráči se pomalu stahují černá mračna.

Cristiano Ronaldo, Raúl Albiol, Sergio Ramos a ?ngel Di María si budou muset dát v příštím zápase Ligy mistrů velký pozor, protože pokud dostanou žlutou kartu, tak je jisté, že si nekopnou ve čtvrtfinále Ligy mistrů, pokud se tam teda Real Madrid dostane.

Sergio Ramos a ?ngel Di María dostali žluté karty ve včerejším zápase a Cristiano Ronaldo společně s Raúlem Albiolem si je nesou z předešlých zápasů této soutěže. Cris, ?ngel a Raúl mají shodně po dvou žlutých kartách, a pokud by v dalším zápase dostali další kartu, tak by pro případné čtvrtfinále měli smůlu a zápas by strávili na tribuně. Stejně jako oni je na tom i Sergio Ramos, ale ten má jako bonus ještě červenou kartu, kterou dostal v zápase s Ajaxem Amsterdam, ale platí  pro něj to samé, co pro jeho spoluhráče. 

V minulých letech se karty, které hráči obdrželi v základních skupinách, smazaly, než šli do vyřazovacích bojů. Letos je to jinak, UEFA udělala nová pravidla a nikdo s nimi nic neudělá. Karty se s hráči táhnou pořád dál, takže není šance, že by byli osvobozeni, a tak je tedy na nich, aby si v dalším zápase dávali pozor, protože kdyby neměl hrát Cristiano Ronaldo, Raúl Albiol, Sergio Ramos a ?ngel Di María, tak by měl Mourinho docela velký problém. Takže kluci, držte nervy na uzdě, dávejte si pozor a hlavně nemějte hloupé připomínky a poznámky směrem k rozhodčímu, jinak to nedopadne dobře.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (56 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!