Nominace na Auxerre zveřejněna

Čas 07. 12. 2010, 20:36 | Autor Petric32 | Zdrojrealmadrid.com
Příprava na Auxerre
Příprava na Auxerre

Nejprve hráči naposledy před zítřejším zápasem trénovali a poté již přišlo na řadu odhalení nominace pro zítřejší střetnutí. Ke stálicím prvního týmu se tentokrát připojili dva hráči Castilly a to Morata se Sarabiou. Naopak volno dostane Iker Casillas, který bude odpočívat na další zápasy a dvojice nově zraněných hráčů Khedira a Di María.

Před zítřejším zápasem proti Auxerre dnes samozřejmě nechyběl ani trénink, ve kterém se k 17 členům prvního týmu, které měl trenér k dispozici připojili také Morata a Sarabia z Castilly. Příprava se samozřejmě netýkala zraněných Gaga, Kaká, Higuaína a Canalese. Khedira s Di Maríou jen posilovali v tělocvičně, jelikož také nejsou po posledním zápase úplně v pořádku. Se svolením klubu dnešní trénink vynechali Xabi Alonso a Iker Casillas, kteří do zítřejšího zápasu taktéž nezasáhnou. Iker bude šetřen na další zápasy a Xabi Alonso má pro zítřejší zápas vystavenou stopku, tak jako Sergio Ramos.

Na začáteční fázi tréninku dohlížel fitness trenér Rui Faria, poté si tým převzal José Mourinho. Po začátečním rozcvičení, ještě pod taktovkou Farii, následovalo několik her zaměřených na práci s míčem. Tým byl rozdělen do dvou skupin (po 9ti a 10ti hráčích), přičemž každá si zahrála bago. Zbývající část tréninku se konala za zavřenými dveřmi. Celou fotogalerii z dnešního tréninku si můžete prohlédnout zde.

I zítřejší soupeř z Francie dnes naposled trénoval a vybral si k tomu přímo stadion Santiaga Bernabéa. Hráči Auxerre trénovali hodinu a trénink byl zaměřen na fyzické cvičení a práci s míčem. Fotogalerii z tréninku hráčů Auxerre máte k vidění zde.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po tréninku hráčů Realu Madrid přišlo na řadu odhalení nominace královského velkoklubu, která tentokrát čítá 18 členů.

Do ní se samozřejmě nevešli zranění Gago, Kaká, Higuaín, Canales a nově dvojice Khedira s Di Maríou, v trestu se vyskytující Xabi Alonso a Sergio Ramos a nakonec také Iker Casillas, který ani netrénoval a bude odpočívat na nadcházející zápasy.

CEL? NOMINACE REALU MADRID:

Brankáři: Dudek a Adán
Obránci: Arbeloa, Albiol, Mateos, Carvalho, Pepe, Garay a Marcelo
Záložníci: Diarra, Granero, Özil, Lass a Pedro León
Útočníci: Morata, Sarabia, Benzema a Cristiano Ronaldo

 

Nenominovaní: Gago, Kaká, Higuaín, Canales, Khedira, Di María (zranění), Xabi Alonso, Sergio Ramos (trest) a Casillas (rozhodnutí trenéra)

Sestava podle real-madrid.cz: Dudek - Arbeloa, Carvalho, Garay, Marcelo - Lass, Granero - Pedro León, Özil, Ronaldo - Benzema

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (107 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!