Real si zahraje s Lyonem

Čas 18. 12. 2009, 12:24 | Autor Karlos
Olympique Lyonnais
Olympique Lyonnais

<Aktualizováno> Dnešní polední los Ligy mistrů je za námi a Real Madrid dostal určitě hratelného soupeře. V únoru pocestuje již podruhé v aktuálním ročníku do Francie, kde ho bude čekat Olympique Lyonnais.

Další losování ve stávajícím ročníku Ligy mistrů máme za sebou. Tentokrát šlo již o první vyřazovací jarní kolo. V osudí bylo celkem 16 celků, ze kterých postoupí osm a znovu losovat se bude až v půlce března.

Celé losování probíhalo od 12:00 ve švýcarském Nyonu a jednou z hlavních osobností byl dnes Emilio Butragueňo, ambasador finále Ligy mistrů 2010, které se bude hrát v květnu v Madridu.

Po krátkém zopakování pravidel se šlo na los a první byl tažen VfB Stuttgart. Německý klub si zahraje proti Barce, která má tak relativně snadného soupeře a měla by si s ním poradit.

Následoval Olympiacos FC, řecký celek bude v únoru hostit Girondins Bordeaux. Následně byly z košů vytaženy dva evropské velkokluby, Internazionale a Chelsea FC. To bude velice pikantní souboj, současný trenér italského týmu, Mourinho, totiž před lety trénoval londýnský klub.

Bayrn Mnichov, který skončil ve skupině A druhý, změří letos síly s ACF Fiorentinou. Další španělský celek, FC Sevilla, je určitě mírným favoritem v souboji s CSKA Moskva.

Real Madrid se v letošním osmifinále Ligy mistrů utká s Olympiquem Lyonnais. Očekává se tady velice pikantní souboj pro Karima Benzemu, jenž z francouzského týmu do Realu v létě přestoupil.

V posledních dvou dvojicích jsou dva anglické týmy, Arsenal FC a Manchester United. Londýnský celek bude hrát proti FC Porto, zatímco předposlední vítěz Ligy mistrů si zahraje s AC Milán.

Zápasy se budou hrát 16., 17., 23. a 24. února. Odvety poté 9., 10., 16., 17. března.

KOMPLETNÍ LOS OSMIFIN?LE LIGY MISTRŮ
VfB Stuttgart
-
FC Barcelona
Olympiacos FC
-
Girondins Bordeaux

Internazionale FC
-
Chelsea FC
Bayern Mnichov
-
ACF Fiorentina
CSKA Moskva
-
FC Sevilla
Olympique Lyonnais
-
Real Madrid
FC Porto
-
Arsenal FC
AC Milán
-
Manchester United


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (42 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!