Ohlasy: Spokojenost se třemi body

Čas 01. 10. 2009, 07:44 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Kaká při penaltě
Kaká při penaltě

Hráči po utkání byli spokojeni se ziskem tří bodů a uznali, že zápas byl vyrovnaný po celou dobu, až se podařilo vstřelit první branka.

Manuel Pellegrini
"Myslím, že jsme odehráli 90 vyrovnaných minut a že nám to hodně pomůže. Marseille je silný tým v obraně a má nebezpečné útočníky. Myslím, že naše technika a taktika byla dnes rozhodující. Chtěl bych zdůraznit trpělivost našim hráčů. Nemohli jsme se dlouho prosadit, přes dobrou defenzívu Marseille, ale byli jsme trpěliví a dočkali se. Tento zápas nám hodně pomůže v následujících zápasech."

"Marseille hrála velmi dobře v prvním poločase a k ničemu nás nepustila, ale hráče to neunavilo a v druhém poločase se nám podařilo rozhodnout zápas. Získali jsme velmi důležité tři body a je jedno jestli jsme dali tři, nebo čtyři branky. Odehráli jsme vyrovnaný první poločas a v druhém jsme byli jasně lepší."

"Je důležité, že i přes náročnost zápasu jsme dokázali udržet pozornost, až do konce. Nehádali jsme se s rozhodčím a vždy čekali na jeho rozhodnutí. Myslím, že to ukazuje zkušenost našich hráčů."

Kaká
"Je potřeba poblahopřát celému týmu k vítězství. Nemusíme vždy hrát jednoduchý zápas. Utkání bylo složité v prvním poločase a bylo těžké se prosadit, přes dobrou obranu, ale dali jsme dva rychlé góly, které nám pomohli. Důležité bylo, že se prosadil Ronaldo, který tak vede tabulku střelců Ligy mistrů. Chceme si zajistit postup co nejdříve."

Xabi Alonso
"Každý zápas je složitá, ale v Lize mistrů jsou těžší soupeři. Marseille v prvním poločase velmi dobře bránila a bylo velmi těžké se prosadit, ale podařilo se nám dát dva velmi rychlé góly. To nám pomohlo vyhrát. Tento vítězství je výsledkem týmové práce. Je jednodušší hrát s hráči jako je Raúl, Kaká a Benzema. Myslím si, že je velmi důležité, že jsme nedostali branku. Porážka AC Milán nám pomohla na cestě do další fáze soutěže. Sice vedeme svojí skupinu, ale vyřazovací fáze je ještě hodně daleko. Musíme hrát stejně dobře v každé soutěži."

Guti
"Dnes večer to byl důležitý zápas. Byl to první zápas v Lize mistrů na domácím stadionu. Olympique se ukázal jako složitý, tvrdý a dobrý soupeř a to zejména v prvním poločase. My jsme naštěstí vstřelili tři góly v druhém poločase a všechno bylo pro nás najednou jednodušší. Nosil jsme sice dnes kapitánskou pásku, ale našim kapitánem je Raúl."

"Cristiano Ronaldo porušuje absolutně všechny fyzikální zákony. Není to nic nového pro nás a to je důvod, proč je jedním z nejlepších hráčů na světě. Je to velmi dobré ho mít v týmu, protože nemusíme mít strach z jakékoliv obrany. Ukázal to dnes večer."

"Sledujeme zápasy AC Milán v televizi a nehrají dobře. Zdá se, že mají málo důvěry ve své spoluhráče. Myslím si, že náš výsledek z Zürichu je velmi dobrý, protože dnes se ukázal jako dobrý tým. Věděli jsme, že Zürich může překvapit a to se mu povedlo dnes na San Siru. Porážka AC Milán je velmi dobrá, protože nám zanechává první místo a pohodlnou pozici, ale stále nás čeká vzájemný zápas. Doufám, že se můžeme považovat za dobrý tým. Je to pro nás důležité, jelikož hrajeme ve třech soutěžích."

"Nyní nás čeká zápas s FC Sevilla na jejich stadionu. Kde jsou zápasy vždy velmi těžké. Máme dobrou sérii a budeme v ní chtít pokračovat. Budeme hrát svojí hru s cílem získat tři body."


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!