Raúl pokračuje v zápisu do historie, Alonso zraněn

Čas 16. 09. 2009, 11:09 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Raúl a jeho 65. gól v LM
Raúl a jeho 65. gól v LM

Raúl Gonzalez Blanco pokračuje ve střílení branek i na Evropské scéně. Jeho včerejší branka do sítě FC Zürichu byla již jeho 65.

Real Madrid je od úvodního utkání Ligy mistrů v čele své základní skupiny C. Po vítězství 5:2 na švýcarským mistrem FC Zürich se díky lepšímu skóre dostal na první místo, před AC Milán, které vyhrálo v Marseille 2:1 a díky menšímu počtu nastřílených branek je na druhém místě.

AC Milán šel v 28. minutě do vedení díky brance Filipa Inzaghiho a tak skončil i první poločas. Ovšem chvíli po začátku druhého poločasu vyrovnal Gabriel Heinze a začínalo se od znovu. Oba týmy chtěli vyhrát, ale šťastnějším byl tým z Milána, kterému zajistil tři body v 74. minutě opět Inzaghi.

Ale vraťme se k utkání Realu Madrid v Zürichu. To nedohrál Xabi Alonso a musel v 59. minutě být střídán Gagem. Příčinou odstoupení rodáka ze San Sebastian je svalové poranění v pravé noze. Jeho zranění budeme i nadále sledovat.

Nyní ale k nečeme veselejšímu. Raúl Gonzalez Blanco včera ukázal opět svojí extra třídu, když zaznamenal svůj 65 gól v Lize mistrů. Kapitán může poděkovat především Pipitovy, který mu na gól asistoval. Raúl tak i nadále vede historickou tabulku střelců Ligy mistrů, když za nim jsou Ruud van Nistelrooy (56), Andrej Ševčenko (47), di Stéfano (47) a Thierry Henry (46) ten má však ještě dnešní zápas před sebou a může se tak vyrovnat Ševčenkovy s di Stéfanem.

Historická tabulka střelců Ligy mistrů
Hráč
Góly
Raúl Gonzalez 65
Ruud Van Nistelrooy 56
Andrei Shevchenko 47
Alfredo Di Stéfano 47
Thierry Henry 46


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (26 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!