Ohlasy po utkání Ligy mistrů

Čas 16. 09. 2009, 08:29 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Ronaldo
Ronaldo

Real Madrid včera porazil v prvním utkání Ligy mistrů FC Zürich 2:5 a hráči byli s výkonem týmu spokojeni.

Manuel Pellegrini
"Naším cílem je postoupit do vyřazovací části a proto bylo důležité dnes získat tři body. Nyní je čas myslet na La Ligu. Neviděl jsem tým odpočívat. Dva góly byli nešťastné. Nemám strach o inkasované branky, ale budeme muset zapracovat, aby se nám tohle nestávalo."

"Cristiano skóroval po dlouhé době z přímého kopu. Nevidím nic špatného na jeho výkonu, je to hráč s velkými kvalitami. Jsem spokojený s tím jak jsme vstoupili do zápasu a s tím, jak jsme začali hrát, když byl stav 2:3. Tak by jsme chtěli hrávat v každém zápase."


Cristiano Ronaldo
"Bylo důležité vyhrát první zápas a vkročit do soutěže pravou nohou. Tým tvrdě pracoval a já jsem s výsledkem spokojený. Trochu jsme nechali soupeře hrát v druhém poločase, to se nám nesmí stávat v dalších zápasech. Všichni říkají, že jsme favorité, ale musíme jít zápas od zápasu."

"Věděl jsem že moje branky přijdou a proto jsem byl v klidu. Pokud jde o Raúla, tak jeho statistiky jsou ohromující. Je to fantastický hráč a já jsem velmi rád, že hraji s ním v jednom týmu."


Pepe
"Hráli jsme dobře a příchod například Xabiho Alonsa je na hřišti opravdu cítit. Kontrolovali jsme zápas a jen díky naší nekoncentrovanosti, jsme ho soupeři dovolili zkomplikovat. Jsem rád, že jsem mohl přispět k vítězství. V Madridu se mnou dobře zaházejí a já na vše zapomněl. Doufám, že můj trest brzo skonči a já budu moci hrát pravidelně."

"Měli jsme zápas pod kontrolou, ale podařilo se jim vstřelit dva rychlé góly. Všimli jsme si absence Alonsa, ale naši muži v útoku rychle situaci vyřešili. Xabi je velmi talentovaný hráč. Především ve středu pole musíme mít kontrolu nad hrou a být dobře organizováni. Cristiano Hrál velmi dobře. Můžete se soustředit jen na své cíle pokud máte jeho v týmu. Skóroval v posledních dvou zápasech. Bude to důležitý hráč, pro Real Madrid."


Higuaín
"Byl to zvláštní zápas. Měli jsme zápas pod konrolou, ale jim se podařilo vstřelit dva rychlé góly a vrátit se zpět do hry. Nějakou dobu to trvalo, ale my se postarali o rozhodnutí dvěma góly v závěru zápasu. Vítězství je to co se počítá a to zejména v nadcházejících zápasech. Máme velkou útočnou sílu, která nám rozhodně pomůže."

Guti
"Byli jsme trochu laxní v druhém poločase, protože jsme si mysleli, že je rozhodnuto. Ale opak byl pravdou a my se museli ještě hodně snažit. Cristiano má tvrdou střelu a pro brankáře je to těžké chytat. Jeho dva volné kopy nám velmi pomohli a myslím si, že i jemu."

"Vyhráli jsme náš třetí soutěžní zápas v řadě. Myslím, si, že naše důvěra poroste i v ostatních zápasech Ligy mistrů."


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!