Trénink na Letzigrund Stadion

Čas 15. 09. 2009, 07:49 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Trénink na Letzigrund Stadion
Trénink na Letzigrund Stadion

Real Madrid dnes začíná putování Ligou mistrů 2009/2010. Ale již včera si svěřenci Manuela Pellegriniho otestovali trávník na stadionu Letzigrund Stadion, kde dnes změří síly se švýcarským mistrem FC Zürich.

Trénink začal pro fanoušky Realu Madrid již tradičně, proslovem Manuela Pellegriniho ke všem hráčům. Ale na hráčích bylo znát velké napětí a nervozita, přeci jen jde o zápas Ligy mistrů a všichni ví jaké cíle má Real Madrid v této soutěži. Chilský trenér sice nemluvil o výsledku zápasu, ale je jasné, že fanoušci Realu Madrid požadují jen vítězství a tři body z prvního zápasu.

Pokud chcete vyhrát, musíte střílet branky. A to že Real Madrid umí střílet branky už mnohokrát předvedl, naposledy v sobotu v Barceloně, kde porazil Espanyol 0:3. Zápas v Zürichu je beznadějně vyprodaný a fanoušci jsou ve velkém očekávání. Vše začne dnes v 20:45 SELČ. Včerejší příprava byla zaměřena na taktiku hry, ale nejdřív se museli hráči zahřát, aby nedošlo ke zranění.

Poté co skončil tradiční projev Manuela Pellegriniho si hráči dali dvě kolečka kolem hřiště a následně se brankáři odpojili od týmu. Casillas, Dudek a Adán trénovali společně se svým trenérem. Zbytek týmu trénoval společně. O skvělou náladu na tréninku se starali především Guti, Pepe a Cristiano Ronaldo a všichni mohli sledovat, jaká momentálně je nálada v šatně Realu Madrid. Později však museli srandičky stranou a tým se musel důkladně připravit na zápas. Nejprve "bago" uprostřed hřiště a následně volné přímé kopy, rychlé protiútoky, dlouhé míče a především střelba na bránu.
Následně byl tým rozdělený na dvě skupiny a mohl se začít hrát fotbal. Jelikož má Manuel Pellegrini k dispozici tři brankáře, tak jeden musel hrát v poli. V pPrvní tým tvořily Dudek, Gago, Lass, Metzelder, Drenthe, Marcelo, Kaká, Adán, Raúl a Van Nistelrooy a druhý Casillas, Arbeloa, Pepe, Xabi Alonso, Albiol, Cristiano Ronaldo,Granero, Benzema a Higuain. Zápas trval 45 minut a během něj jsme mohli vidět spoustu hezkých gólů, ale především snahu o držení míče.

Během zápasu zkoušel Manuel Pellegrini i několik experimentů. Například útočník hrál obránce a naopak. Takto si to vyzkoušeli všichni hráči. Casillas a Dudek pravidelně střídali týmy, aby tak zpestřily zápas. Guti, Albiol, Arbeloa, Pepe, Drenthe, Cristiano Ronaldo, Gago, Kaká, Van Nistelrooy a Marcelo dokázali na tréninku vstřelit krásný gól a přidal se k nim i Adán.

Na tréninku panovala zcela jistě skvělá nálada a hráči ukázali, že se těší na Ligu mistrů. Věřme tedy, že dnes od 20:45 se budeme mít na co dívat a že Merengues si připíši důležité tři body.
Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (12 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!