Hodnocení hráčů proti Sociedadu: Obstál pouze Vinícius. Devatenáctiletý kluk ale na vše nestačí

Čas 06. 02. 2020, 23:16 | Autor Laša
Sestava proti Sociedadu
Sestava proti Sociedadu

Navzdory velkému tlaku v závěru Real Madrid nestačil otočit nepříznivě se vyvíjející zápas proti Realu Sociedad. Po hrubých chybách a nemastném výkonu zejména v první polovině druhého poločasu bylo na obrat již pozdě. Pouze Vinícius si udržel vysokou úroveň hry po většinu zápasu.

4,0

Alphonse Areola

areola

Areola svůj nejdůležitější zápas v Madridu nezvládl. Chytil sice střelu Isaka, na dorážku Ödegaarda však reagoval pomalu. Střela se chytnout dala.

3,5

Nacho

nacho

Nacho je sice univerzál, ale nebyl risk pustit Odriozolu do Bayernu? Trápil se při bránění Oyarzabala. Špatně se pohyboval s míčem i bez něj. Alespoň dal branku.

2,0

Éder Militão

eder

Příšerný zápas z jeho strany. Jemná teč u Ödegaardovy branky. Špatné postavení měl takřka v průběhu celého zápasu. Při bránění nebyl skoro nikdy tam, kde měl být.

4,0

Sergio Ramos

Ramos

Bylo znát, že mu schází spolupráce s Casemirem, Mendym a Varanem. Sergio Ramos svým výkonem netradičně složené obraně moc nepomohl. I on měl s Isakem problémy

3,5

Marcelo

Marcelo

Ani proti Sociedadu se Marcelo nenastartoval. Sice vykřesal naději gólem na 1:3, ovšem o pár chvil později chyboval a Isak udeřil na 1:4. V obraně špatný, v útoku (až na gól) málo platný.

4,0

Toni Kroos

Casemiro

Když nehrál Casemiro, měl Kroos defenzivnější úkoly. Pro Sociedad nebyl vůbec nebezpečný. Nic nevymyslel. Pokusil se o pár střel z dálky, ale bez úspěchu.

5,0

Federico Valverde

Fede

Nelze mu vytknout snahu a nasazení. Byl to právě on, kdo nejvíce nahradil Casemira. Ale s bráněním Merina, Ödegaarda a Oyarzabala mu ostatní moc nepomohli a Fede na vše nestačil. 

4,0

James Rodríguez

Luka

Do zápasu se dostával pomalu. Až ve 20. minutě se poprvé pokusil o zakončení. Při jediné jeho nebezpečné střele musel Merino zakročit. Ale nějaký záblesk geniality jsme z jeho strany neviděli. Nebylo překvapením, že to byl právě James, kterého Zidane prvního vystřídal.

5,0

Brahim Díaz

Brahim

Dobře přihrál na branku Marcela, měl pár dobrých momentů, ale celkově vzato spíše neukázal potenciál, který v nim je. Otázka je, jestli Brahim vůbec mohl. Svezl se se zbytkem týmu...

3,5

Karim Benzema

benz

Jeden z nejhorších zápasů Karima za poslední dvě sezóny. Stěží se dostal alespoň do náznaku šance. 

7,0

Vinícius Júnior

vini

Jediný ze základní sestavy, kdo si zaslouží nadprůměrnou známku. Gorosabelovi občas zle zatápěl, měl solidní držení míče i driblinky. Dvě nebezpečné střely, několik průniků, velké nasazení. A bohužel pro něj i Real neuznaný gól po těsném ofsajdu. Ale jinak navázal na své poslední výkony!

5,0

Luka Modrić

luka

Měl Real pozvednout, ale než stihl výrazněji ovlivnit průběh hry, Real se sesypal a rázem prohrával 1:4. Lukovy centry nebyly přesné, jeho pokusy o výpady nebyly nebezpečné.

2,0

Luka Jović

jovič

Vsadit 15 minut před koncem právě na trápícího se Luku? To nebyl zrovna geniální tah. Takřka se nedostal do hry. Snad jako by se bál míče a vyhýbal se mu.

6,0

Rodrygo

Rodri

I on hrál pouze závěrečnou čtvrthodinku, přesto toho ukázal více, než většina hráčů za celý zápas. Brankou na 3:4 vykřesal v závěru alespoň malou naději na obrat.

4,0

Zinedine Zidane

Rodri

Druhý zápas v řadě, kdy od počátku neodhadl záměry soupeře. Zizou opět vsadil na pohárovou kombinovanou sestavu, která však v netradičním složení nestačila na Sociedad, který vyslal sestavu nejsilnější možnou. Proti Atlétiku v sobotu mohl reagovat o přestávce, nyní tolik prostoru neměl, protože řadu hráčů vůbec neměl na lavičce. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (11 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!