Hodnocení hráčů proti Zaragoze: Vynikající Vinícius zastínil svého srbského kolegu

Čas 30. 01. 2020, 08:00 | Autor Laša
Základní sestava v Zaragoze

Real Madrid zvládl nevyzpytatelné utkání proti druholigové Zaragoze a po výhře 4:0 postoupil do čtvrtfinále Copa del Rey. V utkání zářili zejména Vinícius. Naopak Luka Jović se opět trápil. Zápas nevyšel ani Marcelovi.

8,0

Alphonse Areola

Areola

V utkání se moc nezapotil, přesto vytáhl dva výborné zákroky: proti Kagawově tečované střele ve 22. minutě, a proti střele Suáreze v minutě 78. Real v něm má spolehlivého gólmana pro Copu!

7,0

Dani Carvajal

Dani

Od Daniho standardní výkon. Neúnavná podpora útoku, Asistence u branky Karima Benzemy

7,5

Raphaël Varane

Varane

Pokud jde o vzdušné souboje, byl takřka neporazitelný. Třetí brankou v roce 2020 posunul Real do rychlého vedení.

6,5

Sergio Ramos

Ramos

Zápas si ničím nekomplikoval, při standardních situacích tradičně podporoval útok. Zidane jej v 67. raději stáhl s ohledem na derby.

3,0

Marcelo

Marcelo

Dnes bohužel druhý nejslabší článek týmu. V obraně nejistý, vyrobil velkou hrubku v 17. minutě, po které Real málem inkasoval. Slabá podpora útoku. Snahu mu upřít nelze, ale proti Atlétiku bude zřejmě na lavičce.

8,5

Toni Kroos

Casemiro

Patřil k nejlepším na trávníku. Svůj výborný výkon korunoval již v 1. poločase dvěma asistencemi.

7,0

Federico Valverde

Fede

V záložní řadě dnes trochu zaostal za Kroosem. I tak ale neodehrál špatný zápas. Pohyboval se dobře po trávníku, posbíral mnoho míčů.

6,0

James Rodríguez

James

Pro Jamese musí být těžké motivovat se jen na druhořadé soupeře v poháru. S výjimkou perfektní průnikovky na Viníciuse nic extra neukázal.

7,0

Lucas Vázquez

Isco

Další spolehlivý výkon, který Lucas v roce 2020 předvedl. Od návratu po zranění se jeho forma stabilizuje, dal uklidňující 2. branku, pomáhal Carvajalovi v defenzivě.

2,5

Luka Jović

Jović

Další promarněná příležitost. Proti komu se chce Luka chytnout, když ne proti o úroveň horším týmům? V Zaragoze se zdálo, že jej spoluhráči ani nehledají. Tenhle přestup začíná vypadat jako velký omyl... bohužel.

9,0

Vinícius Jr.

Vini

Nejlepší hráč Los Blancos na hřišti. Bavil svými ofenzivními výpady, driblinky, i snahou obejít protihráče. Konečně vstřelil branku. Takového Viníciuse chceme vidět častěji.

6,0

Nacho

Vázquez

Nahradil Ramose, kterého Zidane šetřil před derby. Nic nepokazil, slušný výkon.

7,0

Brahim Díaz

Vázquez

Navázal na svůj výkon proti Salamance. Rozehrál akci na Carvajala po níž skóroval Karim Benzema. Za své nasazení si zaslouží 7!

6,5

Karim Benzema

Vázquez

Zapojil se do Brahimovi akce a propálil gólmana domácích. S výjimkou další akce z 85. minuty se však do jiné výraznější situace nedostal. Alespoň protrhl střeleckou smůlu.