Čtvrtfinále očima soupeře: Čelíme Realu Madrid se všemi přednostmi. Zvrátit duel bude obtížné

Čas 25. 01. 2019, 10:23 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Vinícius mezi hráči Girony
Vinícius mezi hráči Girony

Před týdnem se hráčům Girony podařilo šokovat Wanda Metropolitano, kdy po remíze 3:3 vyřadili v konečném součtu Atlético Madrid z Copa del Rey. Na Santiago Bernabéu se už svěřencům Eusebia Sacristána tolik nedařilo. Trenér i hráči ale slibují, že se v odvetě pokusí o zdánlivě nemožné.

Eusebio Sacristán, trenér Girony

Zvrátit čtvrtfinále pro nás bude velmi obtížné. Uvědomujeme si, že čelíme Realu Madrid se všemi jeho přednostmi a potenciálem. Slibuji ale, že do odvety dáme všechno. Chceme si odvetu užít, ale zároveň i otočit vývoj čtvrtfinále. Je to komplikované, ale budeme mít touhu po vítězství.

Rozdíl proti Atléticu Madrid? Na Real jsme se připravovali o něco intenzivněji. Od začátku jsme chtěli být více aktivní, ale Real se v posledním utkání zvedl. Dostává se na vyšší úroveň a hraje lépe.

Panenka Ramose? Probírali jsme to s oběma gólmany, že často zahrává penalty tímto způsobem. Ale ve finále je to na tom jednom brankáři, který stojí mezi třemi tyčemi. Rozhodnout se musí on. Ale nic Gorkovi nechci vytýkat. Musím mu naopak poděkovat za to, co pro tým udělal.

Álex Granell, záložník Girony

Chtěli jsme tu odehrát dobrý výsledek. Real Madrid ukázal své přednosti, ale podařilo se nám vstřelit dvě branky, které nám dávají určitou naději do odvety. Mají hodně rychlé hráče, kteří nás dokázali zatlačit hluboko na naší polovině. To nám naše plány zkomplikovalo. Madrid má mnoho kvalitních hráčů, je těžké je všechny zastavit.

Porážka není dobrá, to je jasné. Nikdy nechceme prohrát. Ale jsme ve vyřazovací fázi. Nerozhoduje 90 minut. Hraje se na 180 minut. Máme určitou šanci, že se nám dvojzápas podaří před našimi fanoušky otočit v náš prospěch. Myslím, že naše naděje jsou poměrně slušné.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (2 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!