PREVIEW: Real Madrid – Melilla. Postup do dalšího kola poháru by měl být formalitou

Čas 05. 12. 2018, 21:25 | Autor Laša
Isco a Marco Asensio
Isco a Marco Asensio

Real Madrid bude ve čtvrtek odpoledne hostit na Santiago Bernabéu třetiligovou Melillu. Po úvodní výhře na severoafrické půdě 4:0 je postup Los Blancos na 99 % hotový. Jen totální výbuch by mohl Solariho svěřence připravit o další kolo Copa del Rey. Zápas ale bude příležitostí pro řadu hráčů, kteří tolik šancí v posledních týdnech od trenéra nedostávali, ukázat, že si zaslouží více prostoru.

Vzhledem k čtyřgólovému náskoku i soupeři se dá očekávat, že bude Santiago Solari šetřit několik hráčů ze základní sestavy, a naopak dá příležitost těm, kteří doposud tolik nehráli.

Prakticky vyloučený je start Marcela. V úterý se do tréninkového procesu vrátil Marcelo, který vynechal kvůli svalovému problému víkendový zápas proti Valencii, kde místo něj nastoupil Sergio Reguilón. Ten zápas zvládl na jedničku a svými výkony v letošní sezóně si jasně říká o pozornost.

V úterý ale s týmem trénoval také levý bek z Castilly Fran García, a podle deníku Marca je možné, že si ve čtvrtečním pohárovém utkání odbyde premiéru v barvách Los Blancos. Podle As je ale pravděpodobnější start Reguilóna. Absencí v obraně je totiž vícero.

Podle As čekají první minuty jiné hráče Castilly. Ve středu totiž s týmem trénovali Álvaro Fidalgo a Cristo González. Posledně jmenovaný hrál již v prvním utkání, a vstřelil čtvrtou branku Los Blancos.

Kvůli zranění s týmem stále netrénují Nacho a Casemiro, a oddych by Solari rád dopřál buďto Ramosovi či Varanovi. Nejistý, či spíše téměř vyloučený, je start Toniho Kroose a Garetha Balea. Ani jeden z hráčů ve středu netrénoval.

Naopak se téměř jistě do akce dostanou hráči, kteří v posledních zápasech paběrkovali – Isco, Keylor Navas, Mariano, Marco Asensio či Vínicius jr.

Zápas Real Madrid - Melilla se bude hrát na Santiago Bernabéu ve čtvrtek 6. prosince již od 16:15.

Copa del Rey, 3. kolo

čtvrtek, 6.11. 2018 (16:15)

Logo

Logo

Real Madrid

Melilla

Stadion:
Santiago Bernabéu, Madrid

Rozhodčí:

Přímý přenos:


Předpokládané sestavy

Logo

Real Madrid

Navas
Odriozola - Varane - Javi Sánchez - Reguilón
Ceballos - Llorente - Isco
Vinicius - Mariano - Asensio

Trenér: Santiago Solari


Logo

Melilla

Barrio
Chakla - Richi - Mahanan - Gallardo
Castillo
Martínez - Khalifi - Garrido - Ruano
Kopic
Qasmi

Trenér: Luis Carrion

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!