Realu Madrid hrozí vyloučení z Copa del Rey! Čeryšev nesměl v Cádizu hrát

Čas 02. 12. 2015, 22:59 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Denis Čeryšev
Denis Čeryšev

Obrovský průšvih má na triku Real Madrid. Reálně mu totiž hrozí, že bude vyřazen z letošního ročníku Copa del Rey. Do zápasu v Cádizu totiž podle pravidel nesměl nasadit záložníka Denise Čeryševa.

Ta zpráva se začala šířit jako blesk z čistého nebe. Nejdříve stihl dát Čeryšev na hřišti Cádizu v prvním zápase Copa del Rey krásný gól na 1:0, za chvíli už si mohli fanoušci číst šokující informace. Ruský reprezentant totiž podle pravidel nesměl hrát!

Čeryšev dostal v minulé sezoně domácího poháru v posledním duelu Villarrealu svou třetí žlutou kartu. To znamenalo, že v dalším utkání nesmí nastoupit. A protože se podle aktuálních informací prakticky všech španělských deníků tento trest přenáší i do další sezony, hrozí Realu trest. K tomu, že to tak skutečně je, nahrává i fakt, že Real Čeryševa o poločase ze hřiště stáhl.

Ten může být hodně krutý. Real by podle pravidel mohl být za neoprávněný start svého hráče vyloučen z celého ročníku Copa del Rey. Navrch by dostal mastnou pokutu. Záleží ovšem také na tom, zda o to bude Cádiz usilovat. On by musel přijít se stížností.

Fanoušci v Cádizu si hned Real Madrid přímo na stadionu vychutnali. „Čeryšev, Čeryšev,“ neslo se. „Benítezi podívej se na Twitter,“ zpívali také diváci.

I kdyby se nenaplnil nejčernější scénář o vyřazení, tohle si musí v Realu Madrid někdo odskákat!

Klíčová slova: čeryšev

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (76 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!