Odhodlaný Ancelotti: Jsme sebevědomí. Bernabéu nám pomůže a my to otočíme!

Čas 06. 05. 2015, 12:55 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Carlo Ancelotti
Carlo Ancelotti

Nebyl to nejlepší den Realu Madrid. V semifinále na půdě Juventusu prohrál 1:2, v zápase střídaly lepší pasáže ty horší. Trenér Bílého baletu Carlo Ancelotti přiznává, že jeho tým měl hrát lépe. Zároveň ovšem nepochybuje o tom, že jeho svěřenci dokážou do finále postoupit.

Carlo Ancelotti moc dobře věděl, že Real nepředvedl ideální výkon. „Mohli jsme hrát lépe. Snažili jsme se hrát efektivně a chtěli jsme kontrolovat hru, ale měli jsme smůlu při brejku Juventusu, po kterém dal gól na 2:1,“ hodnotil kouč.

Soupeř

1:1 by byl dobrý výsledek. Hráli jsme útočně, ale bylo těžké najít prostor a Juventus byl extrémně nebezpečný při brejcích. Jsou ve skvělé formě. Vzadu jsou velmi dobře organizovaní. Je těžké je prolomit, chce to trpělivost.

Odveta

Nemáme z výsledku vůbec radost, ale jsme si jisti, že v odvetě na Santiago Bernabéu to otočíme. Dařilo se nám posouvat míč a vytvářet si šance, ale Juventus je skutečně velmi nebezpečný v protiútocích.

V některých fázích zápasu jsme hráli velmi dobře, po prvních patnácti minutách jsme si začali vytvářet i šance. Takhle musíme hrát v odvetě. Jsme sebevědomí a Bernabéu nám hodně pomůže.

Šance

Byli jsme netrpěliví. Měli jsme špatný start, měli jsme velké mezery mezi obranou a zálohou a to nás stálo inkasovaný gól. Po něm jsme začali hrát lépe, posouvali míč a vytvářeli si šance.

Sergio Ramos

Dělali jsme více chyb než obvykle, nejen Sergio. Vzadu jsme měli problémy, protože Juventus napadal hodně vysoko. Ramos odvedl dobrou práci, stejně jako v předchozích zápasech.

Střídání Balea

Střídal jsem ho, protože byl unavený, stále se teprve vrací po zranění. Je to pro nás velmi důležitý hráč a nechtěl jsem riskovat zranění.

Forma obránců

Nemám přehnané obavy. Šli jsme vyhrát zápas, ale nepodařilo se nám to. Zda dosáhneme finále záleží na tom, co se stane na Bernabéu.

Klíčová slova: ancelotti, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (180 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!