Ancelotti: Medrán, Illarra a Khedira budou v základní sestavě. Jesé si zahraje ve druhém poločase

Čas 01. 12. 2014, 21:47 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Carlo Ancelotti
Carlo Ancelotti

Carlo Ancelotti se na pondělní předzápasové tiskové konferenci trošku rozpovídal o Zlatém míči, ale zmínil i tragédii, která se stala před zápasem Atlética Madrid s Deportivem, kdy zemřel fanoušek Deportiva.

V úterý nebudou hrát některé hlavní opory Realu Madrid. Novináře zajímalo, jestli to nebude pro fanoušky problém
„Fanoušky Realu Madrid nezajímá, který hráč hraje, ale jak tým hraje. V týmu máme velkou konkurenci a zítra se to pokusíme dokázat tím, že na domácí půdě vyhrajeme."

„Chystáme se udělat nějaké změny. Ne proto, že by byl tým unavený. Mně přijde, že jsou v pohodě a nemají žádný problém. Po fyzické i taktické stránce jsme zápas s Málagou zvládli dobře. Hráči, kteří hráli méně, potřebují hrát. Pepe, Ramos, Marcelo, Cristiano Ronaldo, Benzema a Kroos budou odpočívat. Medrán, Illarra a Khedira, kteří jsou v dobré formě, budou v základní sestavě."

Ancelotti mluvil i o Jesém
„Jesé nebude v základní sestavě, ale je součástí týmu a bude hrát ve druhém poločase. Pro nás je to skvělé a je to vítaná novinka. Je to kvalitní hráč a jsme rádi, že může hrát."

Trenér řekl několik slov i k Medránovi
„Je to kompletní záložník, který může hrát na každé pozici. Je to kvalitní hráč s velkou výdrží. Je to hráč, který se rád pohybuje z jednoho pokutového území do druhého. Víc se podobá Modrićovi než Kroosovi."

Carlo pochválil obránce
„Všichni pracují v obraně velmi dobře. Pepe s Ramosem hrají často, ale když postavím Varana, tak hraje vždycky dobře. Marcelo má fantastickou formu stejně jako Arbeloa a Carvajal. Po porážkách ze začátku sezóny se tým v obraně neuvěřitelně zlepšil. Hráči jsou i více soustředění."

Na přetřes se dostal i Zlatý míč. Novináře zajímalo, kdo by mohl být Cristianovým největším soupeřem
„Mohl by to být německý hráč. Kromě Kroose a Khediry měl Neuer fantastický rok, ale toto mě nezajímá. Všichni ale zapomněli na Sergia Ramose, který dal Bayernu Mnichov v odvetě semifinále Ligy mistrů dva góly a trefil se i ve finále LM. Omlouvám se Ramosovi, že na něj zapomněli."

Trenér potvrdil, že usiluje o Marca Asensia
„Je to dobrý hráč. Zajímáme se o něj a pokusíme se ho v létě získat, ne teď v zimě."

Ancelotti se zastavil i u potyčky mezi fanoušky Atlética a Deportiva, během které zemřel fanoušek Deportiva
„V minulosti se to stalo v Itálii. Pro všechny je to velmi smutný den. Doufáme, že se to už nikdy nestane, ale bohužel se to už stalo. Je důležité, aby bylo násilí ve fotbale odsouzeno. Hráči a ostatní lidé, kteří se fotbalem zabývají, musí pracovat na tom, aby se těmto věcem v budoucnu zabránilo. V Anglii si s tímto velmi dobře poradili. Fotbal musí tento mor vymýtit."

„Real Madrid na tom tvrdě pracuje. Každý klub pro to něco dělá a je zde hodně odvedené práce, aby se to už nikdy nestalo. V Anglii není násilí a před zápasem není potřeba ani policie. Fanoušci mezi sebou nebojují a na stadiony tak můžou chodit i děti."

O urážkách na stadionech
„Čas od času slyšíme ostrá slova, ale to nejlepší, co můžeme udělat, je neposlouchat to. Je zde hodně fanoušků, kteří si myslí, že když budou říkat špatné věci a dělat něco zlého, tak budou důležití. Musíme odsoudit každý druh násilí. Urážky, hozené láhve... veškeré násilí."

„Musíme něco udělat, abychom to zastavili. Dnes nejsme šťastní, protože toto je náš svět a náš svět je potřeba vyčistit. Musíme s tím něco udělat a každý by se měl snažit něco s tím udělat, aby to skončilo."

Klíčová slova: ancelotti, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!