Chceme přidat třešničku na dortu, přeje si Casillas

Čas 15. 04. 2014, 20:45 | Autor redakce | Zdrojmarca.com
Iker Casillas bude důležitý v souboji s hráči Barcelony
Iker Casillas bude důležitý v souboji s hráči Barcelony

Legenda Realu Madrid hovořila s médii den před El Clásikem. Iker si pochvaluje, že se Bílému Baletu ve španělském poháru v této sezoně nesmírně daří. Proto chce, aby to Los Blancos dotáhli do vítězného konce.

„Chceme ve středu ve Valencii přidat třešničku na dortu vzhledem k našim fantastickým výkonům v poháru," říká odchovanec královského klubu. „Víme, že to nebude snadné. Očekávám skvělý zápas proti výbornému soupeři. Jsme si ale jisti naší šancí a budeme chtít vyhrát," burcuje.

Kapitán cítí, že je tým na správné cestě. „Tým musí pokračovat v tom, co jsme si před osmi měsíci přáli. Chtěli jsme, aby byl pohár v našich rukou. Nyní tomu může tak být," tvrdí Iker.

„V poháru jsme ve finále, v Lize mistrů v semifinále a budeme bojovat až do samého konce i v lize. Ale teď je priorita finále. Pohár je to, na čem v tuto chvíli záleží. Budeme bojovat a pokusíme se vyhrát svou první trofej v sezoně."

Slavný brankář také litoval hráčů, kteří si zítra nezahrají. „Nejde jen o Cristiana. Je to o všech hráčích, kteří nejsou k dispozici pro trenéra. Jesé, Marcelo, Khedira, Arbeloa a i Ronaldo. Nyní se musíme soustředit na hráče, kteří jsou fit. Důvěřuji trenérovi, že vybere nejsilnější možnou sestavu," řekl zkušený brankář.

„Kéž bychom mohli povolat všech 24 hráčů, ale konec sezony si v určité fázi vždy vybere svou daň. V našem případě je to nyní," dodal smutně Casillas.

Klíčová slova: casillas, ,interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!