Copa del Rey: Real narazí na Olimpic Xátiva, s Barcelonou jedině ve finále

Čas 08. 11. 2013, 14:24 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Losování Copa del Rey
Losování Copa del Rey

Real Madrid již zná svého soupeře v jeho prvním kole španělského poháru. Bílý Balet se utká s naprostým outsiderem Olimpicem Xátivou. Zajímavější zápasy ale čekají na Real hned po případném postupu.

Los španělského poháru proběhl dnes od 13:00. Real Madrid dostal podstatně slabšího soupeře - Olimpic Xátiva, který v současnosti nastupuje v Segundě Division B - skupina 3. Je tedy jasné, kdo je velkým favoritem dvojutkání.

První zápas odehraje Real na půdě svého soupeře 6., 7. nebo 8. prosince. Stadion Olimpicu nabízí kapacitu kolem 9 000 míst. O lístky na slavný Real bude jistě velký zájem. Odveta na Santiago Bernabéu je v plánu 18. prosince.

Pokud Real splní povinnost a postoupí do dalšího kola, čekají ho již daleko zajímavější a těžší soupeři. V případném osmifinále se Madrid utká s lepším z dvojice Málaga, Osasuna. Ve čtvrtfinále pak může na Real čekat Espanyol, Granada či outsideři Alcorcón nebo Real Jaén.

Skutečně napínavé může být semifinále, kde Real může potkat Atlético Madrid či Valencii. Největší rival pak může čekat ve finále. Není jim nikdo jiný než FC Barcelona.

Copa los

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (38 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!