Preview: Real Murcia - Real Madrid

Čas 25. 10. 2010, 21:21 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Ronaldo a Benzema spolu budou moci spolupracovat
Ronaldo a Benzema spolu budou moci spolupracovat

Další zápas královského klubu přichází velmi brzy, tentokrát se bude jednat o domácí španělský pohár Copa del Rey. Real Madrid bude zajíždět na půdu třetiligové Murcie, kam odcestoval bez čtyř hráčů základní sestavy.

FAKTA
Cara

I přesto ale nechybí osvědčená a hvězdná jména v řadách Bílého Baletu. Volno na tento zápas dostali Carvalho, Özil, Marcelo a Xabi Alonso, kteří jsou zatím hodně vytěžováni. Naopak s týmem odcestoval i Cristiano Ronaldo, což jen potvrzuje, že Real neponechá nic náhodě.

To ostatně demonstroval i José Mourinho, který jasně vyjádřil, že chce celou soutěž vyhrát a proto jeho tým nepodcení jediný okamžik. Navíc jasně potvrdil, že v sestavě nebude chybět Pepe, Khedira či právě Ronaldo. Zároveň dá ale šanci i jiným hráčům, velkou příležitost ukázat se dostane hlavně Benzema, ale například i Albiol, Granero či Pedro León. Do základní sestavy se navíc vrací již uzdravený Canales, který by měl konečně pořádně ukázat všem fanouškům, jaký potenciál v něm bezesporu je.

Pár slov k zápasu prohodil i sportovní ředitel Valdano, který řekl, že se nesmí opakovat ostuda z loňského roku, zároveň se toho ale neobává, jelikož pod Mourinhem pracují hráči velmi dobře a hlavně s velkou pokorou. Podcenění by tedy přijít nemělo.

Naopak domácí se nechali slyšet, že nemají co ztratit a do zápasu půjdou s tím, že chtějí favorita potrápit. Právě tato úloha jím prý svědčí a pokusí se o obrovské překvapení, kterým chtějí potěšit své fanoušky.

Zápas začíná zítra ve 20:00, vysílat ho nebude žádná televize, přenos však určitě naleznete na internetu.

Info o týmu
Cara

FotoDomácí Real Murcia se samozřejmě musí popasovat s rolí jasného outsidera, který ale může jen překvapit. To může být pro hráče samozřejmě výhoda. Jako každý podobný zápas budou domácí spoléhat hlavně na velkou bojovnost, zaujetí a samozřejmě také podporu svých natěšených fanoušků, jelikož tento zápas je pro celou Murcii velkým svátkem a každý si bude chtít zápas užít. Real Murcia momentálně působí ve třetí lize, její výkony jsou spíše průměrné. Na druhou stranu, je to tým s velkým odhodláním a to bude hlavní zbraň tohoto klubu, který se chce proti hvězdnému celku hostujícího Realu Madrid vytáhnout a ukázat, že má na víc, než na bloudění třetí ligou.

 V základní sestavě domácích určitě nebude chybět hlavní opora, brankář Dani Hernández. Před ním pak čtyřčlená obrana ve složení Ander Gago, Luciano, Amaya a Óscar Sánchéz. Dále bude Murcia spoléhat na pětičlenou zálohu. Zprava Aguilera, Richi, Miguel Albiol, Isaac Jové a Caňadas. Na hrotu se pak bude nejspíše sám bít Chando.

Info o týmu
Cara

FotoPokud nemá Murcia v souboji s Realem co ztratit, madridský celek si naopak zaváhání nemůže a ani nechce dovolit. Po ostudě v minulém roce si nikdo určitě nepřipouští sebemenší podcenění soupeře a loňská lekce se tak může hodit. Jak vedení, tak trenéři i hráči jasně demonstrovali, že soutěž chtějí vyhrát, proto je nemůže v žádném případě zastrašit třetiligový soupeř. Na druhou stranu, podcenit Murcii určitě nemůžeme, jelikož se nejedná o slabý celek. Každý si tento tým určitě pamatuje ještě z vyšších soutěží než je právě třetí liga. Jak už jsme avizovali v úvodu, José Mourinho nepovolal čtyři hráče základní sestavy. Jsou jimi stoper Carvalho, levý obránce Marcelo a střední záložníci Xabi Alonso a Özil. Místo nich by měli v základní sestavě naskočit Raúl Albiol, pro kterého to bude vůbec první start v sezóně, Sergio Ramos, který se vrací po zranění, Granero a mladíček Canales.

Kompletní sestava by pak měla vypadat takto. V brance se žádné experimenty nekonají a nastoupit by tak měl Iker Casillas. Před ním pak obrana ve složení Sergio Ramos, Pepe, Albiol a ?lvaro Arbeloa. Defenzivnější štítové záložníky by měli být Khedira a novic Granero. Před nimi pak ofenzivní trojice ve složení Pedro León, Canales a Cristiano Ronaldo. Na hrotu dostane již avizovanou šanci Benzema. Jak s ní naloží, je jen a jen na něm.

 

Z?KLADNÍ INFORMACE

Cara


Pravděpodobná sestava: Dani Hednández - Ander Gago, Luciano, Amaya, Óscar Sánchéz - Aguilera, Richi, Miguel Albiol, Isaac Jové, Caňadas - Chando
Trenér: Iñaki Alonso.
Hráč ke sledování: Dani Hernández.
 Pravděpodobná sestava: Casillas - Ramos, Pepe, Albiol, Arbeloa - Khedira, Granero - Pedro León, Canales, Cristiano Ronaldo - Benzema.
Trenér: José Mourinho.
Hráč ke sledování: Karim Benzema.

Rozhodčí: Ayza Gaméz ¦ Výkop: 26. 10. 2010, 20:00 ¦ Stadion: Nueva Condomina, Murcia
Tip redaktora: 0-3
 
LIVEPŘENOS - zde, zde, zde; N?VOD!
 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (130 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!