Benzema a van Nistelrooy se vrací do nominace

Čas 27. 10. 2009, 07:26 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Benzema slaví branku proti Sociedadu
Benzema slaví branku proti Sociedadu

Manuel Pellegrini včera nominoval 16 hráčů pro první utkání Realu Madrid v novém ročníku Copa del Rey.

Nominace na první utkání Copa del Rey skrývá v sobě několik překvapení. Mezi 16 povolanými hráči nechybí Karim Benzema a Ruud van Nistelrooy, který se zranil 20. září v utkání s Xerezem. Na druhou stranu v nominaci nejsou Iker Casillas, Sergio Ramos, Xabi Alonso a Kaká. Mimo zůstavají aji Pepe, Cristiano Ronaldo a Higuaín, kteří pokračují v léčbě zranění.

Karim Benzema a Ruud van Nistelrooy by měli být právě hráči, kteří budou v prvním utkání s AD Alcórcon patřit k nejvýraznějším. Jak už jsem zmínil, tak budou chybět hlavní opory týmu v posledních několika zápasech. V nominaci nechybí ani Raúl, který hraje v posledních zápasech ve výborné formě a svojí gólovou chuť si chce přenést i do poháru, který ještě nikdy nevyhrál.

Do branky se s největší pravděpodobností postavý Jerzy Dudek a Ramose nahradidí Arbeloa. Jedná se o velmi složitý zápas a nikdo z fanoušků nechce, aby Real Madrid dopadl v poháru jako v loňskémeoce, kdy skončil na kopačkách hráčů Realu Union.

Celá nominace
Brankáři: Dudek, Adán.
Obránci: Metzelder, Arbeloa, Albiol, Garay a Marcelo.
Záložníci: Van der Vaart, Drenthe, Granero, Guti, Gago a Diarra.
Útočníci: Raúl, Benzema a Ruud van Nistelrooy.

Nenominováni: Casillas, Sergio Ramos, Xabi Alonso, Kaká (rozhodnutí trenéra), Cristiano Ronaldo, Pepe, Higuaín (zranění).

Pravděpodobná sestava podle real-madrid.cz: Dudek - Arbeloa, Albiol, Garay, Drenthe - Diarra, van der Vaart - Granero, Guti - van Nistelrooy, Benzema.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (20 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!