Prvním soupeřem Realu Madrid v Copa del Rey je Alcorcón

Čas 10. 10. 2009, 08:13 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Copa Del Rey
Copa Del Rey

Včerejší los Copa del Rey v Ciudad del Fútbol de Las Rozas přisoudil Realu Madrid Alcorcón. První zápas se odehraje 28. října na hřišti Alcorcónu a 10. listopadu zavítá tento tým na Santiago Bernabéu.

Real Madrid už ví, kdo bude jeho prvním soupeřem v Copa del Rey. Merengues se postaví týmu z třetí nejvyšší španělské soutěže Alcorcón, který hraje ve skupině skupině jako Real Madrid Castilla, která na tohoto soupeře narazí v 19. a 38. kole. Alcorcón je v této soutěží na 7. místě. První zápas se odehraje 28. října na stadionu Santo Domingo de Alcorcón a odveta je naplnována na 10. listopadu v Madridu.

"Real Madrid má povinost bojovat o tento krásný pohár. Je to titul, který jsme dlouho nezískali a má stejnou váhu jako všechny ostatní. Jsem velmi spokojený s losem a k soupeři přistoupíme s respektem." Řekl po včerajším losu Miguel Pardeza, který se losu zůčastnil.

Real Madrid naposledy vyhrál Copa del Rey v roce 1993, když ještě v prvním týmu Realu Madrid nanastupoval Raúl Gonzales Blanco. Je to tedy jediná trofej, která našemu kapitánovy chybí  ve zbírce. V minulé sezon jsme tak trochu slavně vypadli s Realem Union, který hraje stejnou soutěž jako Alcorcón.

Bude velmi zajímavé sledovat jak si Manuel Pellegrini dovolí postavit sestavu, jestli pošle do hry hráče, kteří tak často nenastupují, nebo nebude nic riskovat a postaví nejlepší možnou sestavu. V minulém ročníku jsme právě díky tomu ze soutěže vypadli.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!